Kalender

Pane kalender mobiili või tahvlisse

  

———

 calendarKellaaegKohtSariVastaneÜlekanneTulemusPiletidPildigaleriiMängu raport

VEEBRUAR

R
24.02.17
16.00kml_60x40

Valga-Valka/Maks&Moorits

L
11.02.17
18.30Tallinnkml_60x40

TLÜ/Kalev

T
07.02.17
19.00Triobet BBL

1/8 finaal

L
04.02.17
17.00Pärnukml_60x40

Pärnu Sadam

JAANUAR

L
28.01.17
17.00Raplakml_60x40

AVIS Rapla

T
24.01.17
19.00Valgakml_60x40

Valga/Valka Maks&Moorits

R
20.01.17
19.00kml_60x40

Pärnu Sadam

L
14.01.17
16.00kml_60x40

Rakvere Tarvas

L
07.01.17
17.00Saku
Suurhall
kml_60x40

BC Kalev/Cramo

75:85

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

DETSEMBER

T
26.12.16
17.00

Legendide Lahing

87:86

punane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
P
18.12.16
19.00Pärnu
spordihall
karikas_60x40

BC Kalev/Cramo

66:71

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L
17.12.16
20.15Pärnu
spordihall
karikas_60x40

Pärnu Sadam

72:59

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L
10.12.16
17.00kml_60x40

TLÜ/Kalev

86:65

punane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
06.12.16
Tallinnkml_60x40

Audentes SG/Noortekoondis

102:59

Vaata galeriidLoe mängu ülevaadet
N
01.12.16
Tallinnkml_60x40

BC Kalev/Cramo

63:86

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

NOVEMBER

R
25.11.16
19.00Rakverekml_60x40

Rakvere Tarvas

105:77

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
18.11.16
19.00kml_60x40

AVIS Rapla

96:66

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
15.11.16
19.00FIBA Europe Cup

Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez (FRA)

68:89

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L
12.11.16
17.00Tallinnkml_60x40

TTÜ KK

75:64

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K
09.11.16
19.30Oberwart,
Austria
FIBA Europe Cup

Oberwart Redwell Gunners (AUT)

76:79

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
04.11.16
19.00kml_60x40

Audentes SG/Noortekoondis

88:57

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

OKTOOBER

L
29.10.16
17.00Jõhvikarikas_60x40

TTÜ KK

85:38

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
T
25.10.16
21.00Pau,
Prantsusmaa
FIBA Europe Cup

Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez (FRA)

56:77

p6ial_allLoe mängu ülevaadet
R
21.10.16
19.00Valgakml_60x40

BC Valga/Valka

89:67

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
T
T 18.10.16
19.00FIBA Europe Cup

Oberwart Redwell Gunners (AUT)

77:78

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
15.10.16
Pärnukml_60x40

Pärnu Sadam

86:68

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K
12.10.16
19.00kml_60x40

BC Kalev/Cramo

77:76

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
N
06.10.16
Arhus, TaaniChampions League Qualification

Bakken Bears (DEN)

70:83

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
04.10.16
19.00Champions League Qualification

Bakken Bears (DEN)

67:75

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

SEPTEMBER

T
29.09.16
19.00Champions League Qualification

Donar Groningen (NED)

65:57

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
27.09.16
18.30Groningen,
Holland
Champions League Qualification

Donar Groningen (NED)

76:76

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K
21.09.16
17.00Kontroll
kohtumine

Riia Barons (FIN)

71:63

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
N
15.09.16
15.30Kontroll
kohtumine

Kotka (FIN)

81:76

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
N
15.09.16
RakvereKontroll
kohtumine

Rakvere Tarvas

93:78

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
P
08.09.16
Liepaja,
Läti
LOC Cup

Lietkabelis (LTU)

77:85

p6ial_allLoe mängu ülevaadet
L
07.09.16
Liepaja,
Läti
LOC Cup

Liepaja/Triobet (LAT)

78:73

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
N
05.09.16
Liepaja,
Läti
LOC Cup

BC Perm(RUS)

66:68

p6ial_allLoe mängu ülevaadet
E
05.09.16
Newcastle,
Inglismaa
MKM Euro
Invitational

Newcastle Eagles (ENG)

66:57

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
P
04.09.16
Newcastle,
Inglismaa
MKM Euro
Invitational

Oostende (BEL)

79:78

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet
K
31.08.16
18.30Valmiera,
Läti
Treening
mäng

Valmiera (LAT)

80:59

p6ial_ylesLoe mängu ülevaadet