Kalender

 calendarKellaaegKohtSariVastaneÜlekanneTulemusPiletidPildigaleriiMängu raport

DETSEMBER

L
30.12.17
17.10Tallinnkml_60x40

BC Kalev/Cramo

T
22.12.17
19.05Pärnukml_60x40

Pärnu Sadam

E
18.12.17
19.00BBL

TTÜ KK

punane_pilet
R
15.12.17
19.05kml_60x40

TTÜ KK

79:71

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
12.12.17
18.00Pasvalys, LeeduBBL

Pasvalio Pieno Žvaigždės (LTU)

119:72

p6ial_allLoe mängu ülevaadet
R
08.12.17
19.05
kml_60x40

TLÜ/Kalev

90:20

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
01.12.17
19.05kml_60x40

AVIS UTILITAS Rapla

75:64

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

NOVEMBER

K
29.11.17
18.30TallinnBBL

TTÜ KK

88:70

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
17.11.17
19.05Valgakml_60x40

Valga-Valka/Maks&Moorits

87:91

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
14.11.17
19.00BBL

TLÜ/Kalev

86:67

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
N
09.11.17
19.05kml_60x40

G4S Noorteliiga

88:59

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
07.11.17
18.30Valmiera,
Läti
BBL

Valmiera ORDO (LAT)

68:99

p6ial_ylesVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
03.11.17
19.05Tallinnkml_60x40

TLÜ/Kalev

77:85

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet

OKTOOBER

P
29.10.17
18.30BBL

Atõrau Barsõ (KAZ)

79:88

p6ial_allpunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
27.10.17
19.00kml_60x40

Pärnu Sadam

78:62

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
T
24.10.17
19.00BBL

BC Ogre (LAT)

70:64

p6ial_ylespunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
R
20.10.17
19.05kml_60x40

BC Kalev/Cramo

68:73

p6ial_allpunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
L
T 14.10.17
17.00Raplakml_60x40

AVIS UTILITAS Rapla

78:84

p6ial_allVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K
11.10.17
19.00FIBA Europe Cup

Demir Insaat (TUR)

68:73

p6ial_allpunane_piletVaata galeriidLoe mängu ülevaadet
K
04.10.17
19.00Istanbul,
Türgi
FIBA Europe Cup

Demir Insaat (TUR)

87:78

p6ial_allLoe mängu ülevaadet

SEPTEMBER

L
23.09.17
12.00Helsingi,
Soome
Kontrollmäng

Helsinki Seagulls (FIN)

94:67

p6ial_all
R
22.09.17
18.30Kouvola,
Soome
Kontrollmäng

Kouvot Kouvola (FIN)

98:93

p6ial_all
P
17.09.17
13.00Klaipėda,
Leedu
Garastas
Cup

BC Enisey (RUS)

56:77

p6ial_all
L
16.09.17
18.00Klaipėda,
Leedu
Garastas
Cup

BC Neptunas (LTU)

81:79

p6ial_allVaata galeriid
P
10.09.17
10.30Liepaja,
Läti
LOC Cup

BK Ventspils (LAT)

88:49

p6ial_all
L
9.09.17
20.30Liepaja,
Läti
LOC Cup

VEF Riga (LAT)

72:81

p6ial_all
N
07.09.17
16.00Liepaja,
Läti
LOC Cup

BC Samara (RUS)

67:73

p6ial_all
T
05.09.17
19.00Ventspils,
Läti
Kontrollmäng

BK Ventspils (LAT)

72:66

p6ial_all