Toetajad

TartuYlikool
Tartu Ülikool kannab Eesti rahvusülikoolina vastutust ühiskonna ees seisvate ülesannete lahendamise eest, tagades eesti haritlaskonna ning keele ja kultuuri järjekestvuse ning andes oma panuse hariduse, teaduse ja tehnoloogia ning muu loometegevuse arengusse kogu maailmas.
www.ut.ee | Instagram: @tartu_ulikoolwww.fb.com/tartuylikool

Tartu on heade mõtete linn. Suuruselt teises Eesti linnas elab pisut alla 100 000 inimese, neist suur osa tudengeid.
www.tartu.ee | www.facebook.com/tartulinn

Saku Õlletehas on Carlsbergi Groupi kuuluv Eesti suurim õlle- ja joogitootja. Aastatel 2001-2015 oli Saku Õlletehas Rocki brändiga ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna nimisponsor.
www.saku.ee


 AS Eviko on Tartu ehitusfirma, kes viib tellija soovid ellu alates projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.
www.eviko.ee
Rahvusvahelise kontserni G4S põhitegevusalaks on turvateenuste osutamine. Kontserni 2014. aasta kogukäive oli 6,8 miljardit inglise naela. G4Si tütarettevõtetes rohkem kui 100 maailma riigis töötab kokku üle 611 000 inimese.
www.g4s.ee

 Mapri Ehitus on pea 20-aastase töökogemusega ehitusvaldkonnas tegutsev ettevõte. Peaasjalikult osutatakse projektipõhist peatöövõttu, ollase seotud põllumajandusehitusega, lisaks teostatalse betooni- ja elektritöid üle Eesti.
www.mapri.eu

Tartu Tarbijate Ühistu koondab Tartu ja Tartumaa Konsumi, Maksimarketi, AjaO ning E-Ehituskeskuse kaupluseid. Eesti tarbijate ühistuid ühendavaks keskorganisatsiooniks on Eesti Tarbijateühistute Keskühistu – ETK.
www.etk.ee/uhistu/tartu-tarbijate-kooperatiiv

Roadnet OÜ on 2011. aastal erakapitalil loodud ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda usaldusväärset ja paindlikku teenust. Ettevõtte põhiline tegevusvaldkond on puistematerjalide transport Eestis.
www.roadnet.ee

 Reginett asub Lõunakeskuses ning tegeleb metsa- ja aiatehnika müügi ning hooldusega. Kaubamärgid Husqvarna, Stiga, Kärcher, Yardman, McCulloch, Singer jpt.
www.reginett.ee

 Tartu Mill – Eesti veski aastast 1885. 100% durum nisujahust valmistatud pasta on nagu Itaaliast!
www.tartumill.ee | www.fb.com/tartumill

 Esmasklassiline cateringi teenus Tartus. Aitame korraldada sünnipäeva, firmapidu, pulma või lihtsalt meeldivat üritust.www.jamjam.ee
www.toiduproff.ee

 Tartu Kaubmajas on linna parim valik moe- ja ilukaupu #tartukaubamaja #moekuulutaja
www.tartukaubamaja.ee | www.fb.com/tartukaubamaja

 Kuule Ring FMi Tallinnas ja Harjumaal 105,8 MHz, Tartumaal 104,7 MHz, Pärnus, Lääne-Eestis 93,9 MHz ning Lõuna-Eestis 101,7 MHz
www.ringfm.ee

 Berendsen pakub suurimat valikut vahetusvaipu ja logovaipu Eestis. Berendseniga võib kindel olla, et põrandad on puhtad.
www.berendsen.ee

 Aura Keskuse ujulas, veepargis, terviseklubis ja saunades saab kogu perega mõnusalt aega veeta, lõõgastuda ja sportida.
www.aurakeskus.ee | www.fb.com/aurakeskus

 Kimar transport on Lõuna-Eestis baseeruv ettevõte, mis tegeleb liinivedude, busside hooldus- ja remonditeenuste pakkumise ning varuosade müügiga.
http://www.kimar.ee

 KSV Ekspert OÜ asub Lõunakeskuses ja firma põhitegevuseks on konditsioneeride, soojuspumpade ning ventilatsioonisüsteemide hooldus, paigaldus ja lisateenused.
www.kliimakaubamaja.ee | www.fb.com/kliimakaubamaja

 Zebra autokool Tartus pakub professionaalset liiklus- ja sõiduõpet kauaaegsete autosõiduõpetajate käe all.
www.autokoolzebra.eu | www.fb.com/autokoolzebra

 AS Rantell on elektritööde ettevõte, mille põhitegevusalasse kuuluvad ka projekteerimine, elektrimõõtmised, käit ja elektrikilpide koostamine.
www.rantell.ee

 Purutuli OÜ asutati 2003. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on puitpelletite ja puiduhakke tootmine ning müük.
purutuli.ee

 Nord homes ettevõtte peamiseks tegevusalaks on energiatõhusate puitkonstruktsioonil põhinevate elementmajade, moodulmajade ning kivimajadeprojekteerimine ja ehitus.
www.nordhomes.com

 Refocus silmakeskus
www.silmakirurgia.ee/et