Fänniklubi

Head sõbrad!

Seoses alanud korvpallihooajaga jätkab aktiivset tegutsemist ka mittetulundusühing Tartu Rock Fan Club peaeesmärgiga toetada Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda kõikidel kodumängudel ja välismängudel. Sellega seoses ootame fänniklubiga liituma kõiki julgeid Tartu Ülikooli poolehoidjaid igas vanuses. Mittetulundusühingu põhikirja võib leida veebiaadressilt https://drive.google.com/file/d/0B7GwqUiXd_4PVDFXclR5NXVIck0/view.

Mittetulundusühingu liikmeks astumiseks tuleks täita ära järgmine liitumisvorm: http://goo.gl/forms/edcrjTZVzo.

Andmete kättesaamisel saadetakse andmete esitajale meiliaadressile vajadusel ka lapsevanema/hooldaja loa blankett (nõutav alaealiste fännide puhul, võimalik alla laadida ka veebiaadressilt http://docs.tarturock.com/Tartu_Rock_Fan_Club_luba.pdf), mis tuleks kinnitada allkirjaga ja esitada fänniklubi esindajale (harilikult kodumängudel fännisektoris Raivo, Mari või Raiko kätte). Liikmeks astumise avalduse esitanu loetakse mittetulundusühingu liikmeks kohe pärast liitumisavalduse täitmist ja sisseastumistasu laekumist, misjärel lisatakse tema meiliaadress soovi korral liikmete infolisti ja tal on võimalik liituda suletud Facebooki grupiga. Sisseastumistasu tagasimaksmisele ei kuulu.

Mittetulundusühingu Tartu Rock Fan Club sisseastumistasu hooajal 2019/2020 on

 • 25 eurot või
 • 15 eurot (kuni 17aastaste fännide puhul, k.a).

Sisseastumistasu maksmiseks ei ole tarvis arvet oodata. Ülekanne vastavalt summas 25 või 15 eurot tuleks teha MTÜ Tartu Rock Fan Club arvelduskontole EE352200221055980255 (Swedbank) ning märkida selgituses ära, et tegemist on sisseastumistasuga ja kelle eest see parasjagu nimeliselt tasutakse.

Kõikvõimaliku lisainfo saamiseks ja muredele lahenduste leidmiseks seoses liitumise, välisreiside, fänniklubi üldise korralduse jms-ga võib alati kirjutada meiliaadressile info@rockfanclub.ee või pöörduda fänniklubi liikmete poole.

Käesoleval hooajal on fänniklubi liikmetel alljärgnevad privileegid:

 • individuaalne fännikood, mille saab kätte esimesel võimalusel sisseastumistasu laekumise järel (iga kood on seotud konkreetse inimesega ja seda ei ole lubatud kasutada inimesel, kellele see pole väljastatud)
 • 25% soodustusega kodumängude piletid (fännikoodi alusel)
 • 25% soodustusega hooajapiletid (fännikoodi alusel)
 • fännireisidel osalemine soodushinnaga
 • fännireisidel eelisjärjekorras tasuta või soodushinna alusel sissepääs saali
 • fännisärk (pärast 31.10.2019 sisseastujatele ei ole võimalik särki garanteerida);
 • õigus istuda pärast mänge fänniklubi tänavuses ametlikus kodupubis Püssirohukeldris fänniklubi liikmetele broneeritud laudades ja saab osta soodushinnag Saku Originaal ja Püssi rohu punane
 • spordiklubi püsikliendisoodustus;
 • võimaluse korral soodushinnaga piletid/piletipaketid meeste rahvuskoondise kodumängudele.

Privileegide nimistu võib jooksvalt täieneda.

Lugupidamisega
Tartu Rock Fan Club