Fänniklubi

Head sõbrad!

Seoses alanud korvpallihooajaga jätkab aktiivset tegutsemist ka mittetulundusühing Tartu Rock Fan Club peaeesmärgiga toetada Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda kõikidel kodumängudel ja välismängudel. Sellega seoses ootame fänniklubiga liituma kõiki julgeid Tartu Ülikooli poolehoidjaid alates seitsmendast eluaastast.
Mittetulundusühingu põhikirja võib leida veebiaadressilt https://drive.google.com/file/d/0B7GwqUiXd_4PVDFXclR5NXVIck0/view.

Mittetulundusühingu liikmeks astumiseks tuleks täita ära järgmine liitumisvorm: http://goo.gl/forms/edcrjTZVzo.

Andmete kättesaamisel saadetakse andmete esitajale meiliaadressile vajadusel ka lapsevanema/hooldaja loa blankett (nõutav alaealiste fännide puhul, võimalik alla laadida ka veebiaadressilt http://docs.tarturock.com/Tartu_Rock_Fan_Club_luba.pdf), mis tuleks kinnitada allkirjaga ja esitada fänniklubi esindajale (harilikult kodumängudel fännisektoris Raivo, Mari või Raiko kätte). Liikmeks astumise avalduse esitanu loetakse mittetulundusühingu liikmeks kohe pärast liitumisavalduse täitmist ja sisseastumistasu laekumist, misjärel lisatakse tema meiliaadress soovi korral liikmete infolisti ja tal on võimalik liituda suletud Facebooki grupiga. Sisseastumistasu tagasimaksmisele ei kuulu.

Mittetulundusühingu Tartu Rock Fan Club sisseastumistasu hooajal 2021/2022 on

 • 30 eurot või
 • 20 eurot (kuni 17aastaste fännide puhul, k.a).

Sisseastumistasu maksmiseks ei ole tarvis arvet oodata. Ülekanne vastavalt summas 30 või 20 eurot tuleks teha MTÜ Tartu Rock Fan Club arvelduskontole EE352200221055980255 (Swedbank) ning märkida selgituses ära, et tegemist on sisseastumistasuga ja kelle eest see parasjagu nimeliselt tasutakse.

Kõikvõimaliku lisainfo saamiseks ja muredele lahenduste leidmiseks seoses liitumise, välisreiside, fänniklubi üldise korralduse jms-ga võib alati kirjutada meiliaadressile info@rockfanclub.ee või pöörduda fänniklubi liikmete poole.

Käesoleval hooajal on fänniklubi liikmetel alljärgnevad privileegid:

 • individuaalne fännikood, mille saab kätte esimesel võimalusel sisseastumistasu laekumise järel (iga kood on seotud konkreetse inimesega ja seda ei ole lubatud kasutada inimesel, kellele see pole väljastatud)
 • soodustusega kodumängude piletid (fännikoodi alusel; fänniklubi liikmetele maksavad piletid eelmüügist neli ja kohapeal seitse eurot, võrdluseks täishinnad seitse ja kümme eurot, hinnad pensionäridele viis ja kaheksa eurot, eelmüügist ostes lisandub teenustasu 50 senti)
 • fännireisidel osalemine soodushinnaga
 • fännireisidel eelisjärjekorras tasuta või soodushinna alusel sissepääs saali
 • fännisärk (pärast 1.02.2021 sisseastujatele ei ole võimalik särki garanteerida)
 • fännimask (pärast 1.02.2021 sisseastujatele ei ole võimalik maski garanteerida)
 • õigus istuda pärast mänge fänniklubi tänavuses ametlikus kodupubis RP9, saada 10% hinnasoodustust ja eripakkumisi
 • spordiklubi püsikliendisoodustus (nimekirja ja isikut tõendava dokumendi alusel)
 • võimaluse korral soodushinnaga piletid/piletipaketid meeste rahvuskoondise kodumängudele (privileeg laieneb liikme ühele mitteliikmest kaaslasele)

Privileegide nimistu võib jooksvalt täieneda.

Lugupidamisega
Tartu Rock Fan Club