Fänniklubi

Head sõbrad!

Seoses alanud korvpallihooajaga jätkab aktiivset tegutsemist ka mittetulundusühing Tartu Rock Fan Club ehk Tartu Kuues Mees peaeesmärgiga toetada Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda kõikidel kodumängudel ja välismängudel. Sellega seoses ootame fänniklubiga liituma kõiki korvpallimeeskonna poolehoidjaid alates seitsmendast eluaastast. Mittetulundusühingu põhikirja võib leida siit.

Mittetulundusühingu liikmeks astumiseks tuleks täita ära järgmine liitumisvorm.

Andmete kättesaamisel saadetakse andmete esitajale meiliaadressile vajadusel ka lapsevanema/hooldaja loa blankett (nõutav alaealiste fännide puhul), mis tuleks kinnitada allkirjaga ja esitada fänniklubi esindajale (harilikult kodumängudel fännisektoris Raivo või Mari kätte). Liikmeks astumise avalduse esitanu loetakse mittetulundusühingu liikmeks kohe pärast liitumisavalduse täitmist ja sisseastumistasu laekumist, misjärel lisatakse tema meiliaadress soovi korral liikmete infolisti ja tal on võimalik liituda suletud Facebooki grupiga. Sisseastumistasu sisaldab hooaja 2023/2024 liikmemaksu ega kuulu tagasimaksmisele.

Mittetulundusühingu Tartu Rock Fan Club sisseastumistasu hooajal 2023/2024 on

 • 40 eurot (tavatingimustel),
 • 30 eurot (kuni 17aastaste fännide puhul, k.a) või
 • 25 eurot (trummarite puhul).

Sisseastumistasu maksmiseks ei ole tarvis arvet oodata. Ülekanne vastavalt summas 40, 30 või 25 eurot tuleks teha MTÜ Tartu Rock Fan Club arvelduskontole EE352200221055980255 (Swedbank) ning märkida selgituses ära, et tegemist on sisseastumistasuga ja kelle eest see parasjagu nimeliselt tasutakse.

Kõikvõimaliku lisainfo saamiseks ja muredele lahenduste leidmiseks seoses liitumise, välisreiside, fänniklubi üldise korralduse jms-ga võib alati kirjutada meiliaadressile info@rockfanclub.ee või pöörduda fänniklubi liikmete poole.

Käesoleval hooajal on fänniklubi liikmetel alljärgnevad privileegid:

 • individuaalne fännikood, mille saab kätte esimesel võimalusel sisseastumistasu laekumise järel (iga kood on seotud konkreetse inimesega ja seda ei ole lubatud kasutada inimesel, kellele see pole väljastatud);
 • soodustusega kodumängude piletid (fännikoodi alusel; fänniklubi liikmetele maksavad piletid eelmüügist viis ja mängupäeval kohapeal kuus eurot, võrdluseks täishinnad 10 ja 12 eurot, eelmüügist ostes lisandub teenustasu 60 senti);
 • 20% soodustusega hooajapilet (fännikoodi alusel; fänniklubi liikmetele maksab hooajapilet ühes erisalli/sokkide ja T-särgiga 119 eurot, võrdluseks täishind 149 eurot, ning hooajapilet ühes erisalli/sokkide, T-särgi ja parkimisega mängupäeval 219 eurot, võrdluseks täishind 249 eurot, eelmüügist ostes lisandub teenustasu 60 senti);
 • fännireisidel osalemine soodushinnaga;
 • fännireisidel eelisjärjekorras tasuta või soodushinna alusel sissepääs saali;
 • fännisärk (pärast 1.02.2024 sisseastujatele ei ole võimalik särki garanteerida);
 • õigus istuda pärast mänge fänniklubi tänavuses ametlikus kodupubis RP9, saada 10% hinnasoodustust ja eripakkumisi;
 • spordiklubi püsikliendisoodustus (nimekirja ja isikut tõendava dokumendi alusel);
 • siseinfo meeskonnalt ja ühisüritused meeskonnaga;
 • võimaluse korral soodushinnaga piletid/piletipaketid meeste rahvuskoondise kodumängudele (privileeg laieneb liikme ühele mitteliikmest kaaslasele).

Privileegide nimistu võib jooksvalt täieneda.

Praeguste fännide nimekiri on leitav siit!

Lugupidamisega
Tartu Kuues Mees