Eesootavad fännireisid

Head sõbrad!

Reedel, 26. aprillil kohtub Tartu Ülikool Maksi & Mooritsa korvpallimeeskond  Eesti meistriliiga teises veerandfinaalmängus Viimsiga. Kell 19.00 algav mäng toimub Haabneemes Viimsi Foruse spordikeskuses ja kohale sõidab ka fänniklubi esindus.

Tartu-Haabneeme-Tartu fännireisi hind* on
1. fänniklubi liikmetele kuni 23. aprillini (k.a) makstes 20 eurot, alates 24. aprillist makstes 25 eurot;
2. mitteliikmetele kuni 23. aprillini (k.a) makstes 25 eurot, alates 24. aprillist makstes 30 eurot**.

*Mängupilet tuleb igaühel endal osta, seda saab teha siit. Eelmüügist ostes on piletid soodsamad kui kohapeal (8/4 € või 10/5 €, netist ostes lisandub teenustasu).
**Osalustasu saab ette maksta sularahas Mari kätte või ülekandega (Mari Kikerpill, EE472200221017278882, Swedbank). Ettemaks tagab koha bussis 100% kindlusega. Osalustasu tagasimaksmisele ei kuulu, vajadusel saab endale leida asendaja.

Buss väljub TÜ Spordihoone (Ujula 4) eest kell 15.15. Palume mitte hilineda!

Esialgse plaani järgi toimub reis 19kohalise bussiga. Vajadusel saame tekitada lisakohti.

Registreerumisinfo

Registreerumiseks tuleks saata e-kiri fänniklubi ametlikule meiliaadressile info@rockfanclub.ee ja panna kirja tulija(te) ees- ja perekonnanimi ning telefoninumber.

NBHetkel on reisile registreerunud 11 fänni, sealhulgas Mari, Kristi P., Leena, Raivo, Aavo, Tervo, Sebastian, Riivo ja Kristjan Martten. Kui keegi registreerunutest mingil põhjusel siiski tulla ei saa, palume sellest samuti tingimata teada anda.