Viimases treeningmängus alistati kindlalt Pärnu Sadam

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võõrustas viimases hooajaeelses treeningmängus Pärnu Sadamat. Tartlased võtsid kindla 107:84 võidu.

Adomas Drungilas tõi ligi 25 mänguminutiga 24 punkti, kaheksa lauapalli ja andis neli korvisöötu. Grantas Vasiliauskas lisas kaksikduubli 20 punkti ja 10 korvisööduga. Robert Valge viskas 19 ja Martynas Mažeika 15 punkti.

Pärnu Sadama parim oli Märt Rosenthal 24 punktiga, Karl Martin Kask ja Kaspar Lootus viskasid võrdselt 15 punkti, Jeremiah Daniel Paige 13 punkti.

Treeningmängud on sellega nüüd läbi ja esimeseks liigamänguks sõidab Tartu Ülikool Valgasse, kus laupäeval, 28. septembril astutakse vastu Valga/Valka Maks&Mooritsale. Esimene kodumäng on kolmapäeval, 2. oktoobril ja siis on FIBA Europe Cup kvalifikatsioonimängus vastaseks Joensuu Kataja Basket.

Enne seda, kolmapäeval, 25. septembril on meeskonna esitlus ja spordiklubi uue välimuse tutvustus Tartu Ülikooli spordihoones, kuhu ootame ka kõiki huvilisi. Kell 18.00 alustab meeskond avatud treeninguga.