Võõrsil alistati Tallinna Kalev 81:73

Eesti-Läti korvpalliliigas võitis Tartu Ülikool Maks & Moorits võõrsil Tallinna Kalevit 81:73. Tartlaste parim oli Adomas Drungilas 13 punkti, 10 lauapalli ja efektiivsusnäitajaga 25.

Vigastustega kimpus Tallinna Kalev oli mängule üles andnud ainult seitse korvpallurit, kellest Daniils Smirnovs sai platsile vaid pooleteiseks minutiks. Vaatamata räsitud koosseisule püsis mäng tasakaalus kuni neljanda veerandi alguseni. Siis suutis Tartu teha 7:0 spurdi ja mängu enda kasuks kallutada.

Nord Cramo spordihoones peetud mängus oli Tartu resultatiivseim Lamonte Bearden, kes viskas 17 punkti ja andis kolm korvisöötu. Adomas Drungilas oli meeskonna efektiivseim visates 13 punkti ja võttes 10 lauapalli.

Kalevi poolel säras Joonas Järveläinen, kes tõi 32 punkti (sh kolmesed 6/10). Kaksikduubli teinud Aleksander Oliver Hint viskas 16 punkti ja võttis 10 lauda.

Tallinna Kalev hoiab kolme võidu ja üheksa kaotusega liigatabelis kümnendat kohta. Kümnest mängust vaid kaks võitnud Tartu jagab eelviimast ehk 13. kohta.

No Comments

Comments are closed.