Võõrsil alistati Pärnu 73:53

Tartu Ülikool/Rocki võitudeseeria koduses Alexela meistriliigas sai jätku suvepealinnas, kus alistati KK Pärnu 73:53. Eelmise hooaja pärnakas Augustas Peciukevicius kogus parimana 16 punkti ja kaheksa lauapalli.

Pärnu spordihoones peetud kohtumist mängis kodumeeskond vägagi südikalt ning rahvusvahelistes sarjades häid mänge teinud tartlastel suudeti elu raskeks teha. Kuigi TÜ/Rock võitis avaveerandaja 22:17, jäädi teise veerandaja keskel kolmepunktilisse kaotusseisu. Veerandaja teine pool kuulus siiski tabeliliidrile ja nii läksid meeskonnad poolajale TÜ/Rocki eduseisus 42:32.

Teisel poolajal hoidis TÜ/Rock eduseisu ning sekka hakkas tulema ka ilukorve – taas näitas oma pealtpanekuoskust Rocki kõige lühem mees Vinny Simpson. Enne viimast neljandikku püsis TÜ/Rocki 12-punktiline eduseis. Viimasel veerandajal saadi aga õige minek sisse ja kogu kohtumine võideti lõpuks 73:53.

Augustas Peciukeviciusele on eelmisest aastast korvi asukoht meelde jäänud ja mees tõi 23 minutiga 16 punkti ja võttis kaheksa lauapalli. Vanameister Valmo Kriisa sai mänguaega ligi 29 minutit ja viskas selle ajaga 13 punkti ja andis viis korvisöötu.Timo Eichfuss oli lähedal kaksikduublile visates 10 punkti ja võttes üheksa lauapalli.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul ei olnud meeskonnal lihtne mängida. 

Raske mäng oli ja seda eriti rünnaku poolel. Eks sel olid ka oma objektiivsed põhjused – meestel on raske tähtsate mängude vahel piisavalt keskenduda ja otse mängule sõit. Aga lõppkokkuvõttes oluline, et võitsime ja nüüd saame hakata valmistuma Pieno mänguks.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

Pärnu resultatiivseim oli Heiko Rannula 13 punktiga. Esimesel poolajal heas hoos olnud Janis Vahter lõpetas 12 ning Vladzimir Krysevich 10 punkti ja 13 lauapalliga.

TÜ/Rock juhib liigatabelit 22 võidu ja ühe kaotusega. KK Pärnul on 11 võitu ja 10 kaotust ning sellega ollakse neljandal kohal.

TÜ/Rockil on sel nädalal ees ootamas veel raske Balti liiga mäng, kus veerandfinaalide esimeses kohtumises võõrustatakse Pasvalyse Pieno Zvaigzdesi. Pall pannakse mängu reedel, 7. Märtsil kell 19.00 ning mängu piletid on müügil Piletilevis.

Järgmise nädala teisipäeval alustavad tartlased aga veerandfinaalseeriat EuroChallengis ja nelja parema hulka jõudmiseks tuleb kaks korda alistada Ungarlaste Szolnoki Olaj. Esimene vaatus on teisipäeval, 11. märtsil kell 19.00.

No Comments

Lisa kommentaar