Vilmantas Dilys on Alexela KMLi jaanuari parim mängija

Alexela Korvpalli Meistriliiga Kuu mängijaks jaanuaris valiti Tartu Ülikool/Rocki leedulasest ääremängija Vilmantas Dilys. Sportland premeerib jaanuari parimat mängijat Nike Air Force 1 nime kandvate jalatsitega.

Pidurdamatus hoos TÜ/Rock mängis jaanuarikuus Alexela Korvpalli Meistriliigas vaid kaks kohtumist, kuid lähirivaalide BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarva vastu võttis Rock mõlemast mängust võidu. Dylis viskas keskmiselt 19,5 punkti, võttis 9,5 lauapalli ning tema vastu tehti 8 viga mängu kohta.

Euromängude vahel Tarvaga mänginud Rock võttis Rakverest kindla võidu, Dylise arvele jäi 17 minutiga 14 punkti, 8 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 1 vaheltlõige ning tema vastu tehti 7 viga. Jaanuarikuu viimasel päeval pakkusid Kalev/Cramo ja TÜ/Rock Tallinnas Saku Suurhallis tõelise põnevusetenduse, kus üleplatsimeheks kerkis Dylis, kes viskas 25 punkti ja võttis maha 11 lauapalli. Kodune oodatuim vastasseis TÜ/Rocki ja Kalev/Cramo vahel on tänavusel hooajal eriti põnev, sest mängud on viigis 1-1 ning põhiturniiri võitja selgubki tõenäoliselt alles viimase mänguga.

26-aastane Vilmantas Dilys on mänginud mõlemas Leedu suurklubis Kaunase Žalgirises ja Lietuvos Rytases, samuti on ta esindanud erinevates vanuseklassides Leedu noortekoondisi. Käesolevat hooaega alustas ta Leedus Kedainiai Nevežises, kuid liitus novembri lõpus TÜ/Rockiga.

No Comments

Lisa kommentaar