Veerandfinaalide avamängus alistati kindlalt Valga

Kolme võiduni peetava veerandfinaalseeria avamängus alistas Tartu Ülikool/Rock kodusaalis Valga/Maks&Mooritsa 85:65. Joosep Toome tõi tartlaste parimana 20 punkti ja viis lauapalli.

Tartu Ülikooli spordihoones poole tuhande pealtvaataja silme ees peetud kohtumisel sai otsustavaks viimane veerandaeg. Kodumeeskond kontrollis küll tervet kohtumist tänu avaveerandajal sisse tehtud seitsmepunktilisele eduseisule. Poolaja võitis Rock 39:35 ning kolmanda veerandajaga suurendati vahet veel nelja punkti võrra. Viimasel veerandajal Valga meeskond aga väsis ning tartlased said oma kaitse korralikult pidama ning 23:11 võidetud veerandajaga kindlustati korralik võit tulemusega 85:65.

Joosep Toome kogus Rocki parimana 20 punkti ja viis lauapalli. Enim mänguaega saanud Rain Veidemani arvele kanti 17 punkti ja kaheksa lauapalli. Justin Ingram panustas võitu 15 punkti ja viis korvisöötu. Egidijus Dimsa viskas 10 punkti.

Valga/Maks&Mooritsa ridades kogusid võrdselt 15 punkti Raitis Grafs ja Joonas Järvelainen. Veljo Vares viskas 12 punkti.

Veerandfinaalseeria jätkub nüüd kahe mänguga Valgas. Reedel, 12. aprillil kell 19.00 peetakse teine kohtumine ning kolmas mäng on teisipäeval, 16. aprillil. Vajadusel peetakse ka kaks mängu Tartus ja seda 19. ning 22. aprillil. Kõik mängud algavad kell 19.00.

Teada on ka võimalikud poolfinaalide toimumisajad ning Rocki pääsemisel poolfinaali on seeria esimene mäng Tartus reedel, 26. aprillil, teine mäng võõrsil pühapäeval, 28. aprillil ning kolmas mäng taas Tartus neljapäeval, 2. mail. Poolfinaalivastane tuleb paarist Rakvere Tarvas – Pärnu KK ning tänases esimeses kohtumises teenis Tarvas kodusaalis mängides 89:81 võidu.

0 kommentaari

Lisa kommentaar