Valgast oldi veenvalt üle

Tartu Ülikool/Rocki meeskond võõrustas Balti liiga raames Valga/Maks&Mooritsa meeskonda. Tasavägise avaveerandaja järel võitsid väljakuperemehed lõpuks kindlalt 93:50. Uros Lukovic oli TÜ/Rocki parim 26 punkti ja 11 lauapalliga.

Tartu Ülikooli spordihoones peetud kohtumise avaveerandaeg kulges võrdselt ning lõppes külaliste 19:18 võiduga. Et aga lahtihüppel sai vigastada Raitis Grafs ning pingilt jälgis mängu tänavariietes Valga teine tsenter Viljar Veski, siis pani TÜ/Rock Uros Lukoviciga eesotsas teisel veerandajal korralikuma peo püsti. Poolajaks juhtisid tartlased 43:29.

Ka teisel poolajal ei võetud peamiselt vahetusmeestega mängides hoogu maha ning suurendati järjest vahet. Kohtumise lõpuks olidki tablool TÜ/Rocki mängu suurimad edunumbrid ja seis 93:50.

TÜ/Rocki peatreenerile tegi rõõmu nooremate mängumeeste esitus. „Hea, et mõneti oludel sunnil said täna nooremad mehed palju mängida. Hetkel pole ju veel täpselt teada, kui palju tuleb neid kasutada teisipäeval euromängus,“ sõnas Kullamäe. „Aga kõik tegid täna oma tööd isuga ja selline mäng oli enesekindluse mõttes enne eurosarja meeskonnale hea.“

Uros Lukovic kogus 30 mänguminutiga 26 punkti ja võttis 11 lauapalli. Vincent Simpsoni arvele jäi 19 punkti ja kuus korvisöötu. Tanel Kurbas viskas 14, Kristen Meister 12 ja Marek Doronin 10 punkti. TÜ/Rockil puudusid vigastuste tõttu Valmo Kriisa, Augustas Peciukevicius ning Gert Dorbek. Samuti sai puhkepäeva Joosep Toome, kellel tegi selg pisut valu.

Valga/Maks&Mooritsa parim oli Sasha Avalic 14 punktiga. Jonathan Dupre ja Kristjan Evart viskasid võrdselt 12 punkti.

TÜ/Rockile oli see Balti liigas teine võit kolme kaotuse kõrvale. BBLi mängudes tuleb nüüd väike paus, aga juba teisipäeval, 5. novembril teeb TÜ/Rock algust Eurochallenge sarjaga, kus esimene vastane on siitsamast lähedalt – BK Ventspils. Pall pannakse mängu kell 19.00 ning mängu piletid on müügil Piletilevis.

No Comments

Lisa kommentaar