Valga/Maks&Mooritsale ei jäetud sõnaõigust

Tartu Ülikool/Rock võõrustas Alexela KML kohtumises Valga/Maks&Mooritsat ning üsna ühepoolses kohtumises võeti kindel 101:56 võit. Kuus meest jõudsid kahekohalise punktisummani ning enim kogunes neid Timo Eichfussile – 18 punkti.

Kui teisipäeval peetud kohtumises KK HITO vastu ei suutnud TÜ/Rock alguses õiget rütmi leida, siis tänases mängus saadi kohe avaminutitel hea hoog sisse ja kõik platsil käinud mehed mängisid hea emotsiooniga. Avaveerandaja 26:9 võitnud TÜ/Rock lasi teisel veerandajal gaasi küll pisut maha ja juhtis poolajaks 44:23.

Teisel poolajal jätkus aga Rocki täielik domineerimine ja kuigi külalised piirilinnast püüdsid vahet viisakana hoida, ei õnnestunud see neil sugugi. Kolmanda veerandaja lõpuks näitas tabloo TÜ/Rocki 79:39 eduseisu ning mängu lõppskooriks kirjutati 101:56. Ilusa mängu tõrvatilgaks sai Joosep Toome kukkumine viimasel neljandikul, mis mehe longates väljaku kõrvale tõi. Kas ja kui tõsine on tema vigastus, selgub lähipäevil.

TÜ/Rocki eest kogusid kuus meest kahekohalise punktisumma. Enim viskas Timo Eichfuss – 18 punkti ning kaugvisked 3/3. Augustas Peciukevicius kogus vaid 17 mänguminutiga 15 punkti ja andis neli korvisöötu. Joosep Toome arvele jäi 14 punkti. Gert Dorbek ja Vilmantas Dilys viskasid võrdselt 13 punkti ning vägeva pealtpanekuga hiilanud Vincent Simpson 12 punkti. TÜ/Rock mängis kohtumist ilma puhkepäeva saanud Janar Taltsita.

Valga/Maks&Mooritsa resultatiivseim oli Kristjan Evart 15 punktiga. Viljar Veski viskas 12 ja Raitis Grafs ja Miguel Ortega võrdselt 10 punkti.

TÜ/Rockile andis mäng tabelisse topeltvõidu ja seega on meeskonnal koos 19 võitu ja üks kaotus, mis annab tabelis kindla esikoha, sest varem samal pulgal olnud BC Kalev/Cramo sai kirja oma teise kaotuse ja seda Rakvere Tarvalt skooriga 73:83.

TÜ/Rockil on järgmisel nädalal ees ootamas kaks kodumängu. Neist tähtsam on teisipäevane euromäng Samaara Krasnõe Krõlja vastu. Kui tartlased kell 20.00 algava kohtumise võidavad, kindlustavad nad edasipääsu kaheksa parema hulka. Nädala teises kodumängus võõrustatakse laupäeval, 15. veebruaril Utena Juventust.

No Comments

Lisa kommentaar