TÜ/Rockiga liitub Brian Harper, lepingupikendus ka Gert Dorbekuga

Tartu Ülikool/Rock täiendab oma ridu ameeriklasest suure ääre Brian Harperiga. Lisaks sõlmiti aastane lepingupikendus ka Eesti koondislase Gert Dorbekuga.

206cm pikkune ja 30aastane Harper oli eelmise aasta Küprose meistri Larnaca AEK parim mängija kogudes 20 mänguga keskmiselt 16,7 punkt ja 9,8 lauapalli.

Ameerikas Paine College lõpetanud Harper on enne Küprosel mängimist olnud ka Saksamaa meistriliiga meeskondade Bremenhaven Eisbären (33 mängu, keskmiselt 5,9 punkti ja 4 lauapalli) ja Trier Gladiators (33 mängu, keskmiselt 11 punkti, 4,8 lauapalli) hingekirjas.

Mullu vedas Harper oma meeskonna Larnaca AEK Küprose meistriks. Finaalseerias alistati Apoel 3:1. Harper saagiks oli finaalseerias keskmiselt 14 punkti ja 9 lauapalli mängus.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul peaks Harper tooma jõudu juurde lauavõitlusesse.

Otsisime mängijat nelja positsioonile – liikuvat pikka, kes võtab lauda ja jookseb hästi kiiresse. Harper tundub universaalne mängija, kes suudab mängida nii nelja kui kolme ja vajadusel ka tsentri kohal. Ta on eelmise aasta Küprose meister ja kogenud mängijaga, kes Euroopas aastaid mänginud. Loodetavasti sobib ta meie meeskonda hästi nii mänguliselt kui riietusruumis.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

Harper peaks jõudma Eestisse kolmapäeval ning kui kõik laabub, siis peaks ta kaasa tegema ka TÜ/Rocki treeningkohtumise reedel Immaculate Training meeskonnaga.

TÜ/Rockis jätkab sel hooajal ka Eesti koondise ääremängija Gert Dorbek. Kolmandat hooaega Tartus mänginud Dorbek tegi TÜ/Rocki särgis mullu kaasa 47 kohtumist ja ja kogus keskmiselt 7,9 punkti ja 2,6 lauapalli.

TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe ootab Dorbekult hingestatud tegutsemist.

Gerdilt ootan selgi hooajal sama, mis eelnevatelt aastatelt – tema võitluslikkust ja tugevat kaitset. Kogenud mängijana oskab ta teha ennast meeskonnale kasulikuks ka muud moodi kui ainult korve visates.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

One Comment

Lisa kommentaar