TÜ/Rocki tänane võidukoefitsient Valmiera vastu Triobetis 3.30

Täna õhtul ootab TÜ/Rocki hooaja seni tähtsaim kohtumine – Triobet Balti Korvpalli Liiga otsustav poolfinaalimäng Valmiera/Ordoga. Armutu võitluse ootuses pakub meie suursponsor Triobet omade võidukoefitsiendiks 3.30 ning lätlaste võidule 1.33.

Otsustava poolfinaali eel saab kihla vedada ka finaali pääsemise peale. Kui täna panustada meie meeste edasipääsule, kehtib panusele koefitsient 2.19, Valmiera finaalipääsule panustades on koefitsient 1.68.

Triobeti koefitsiendimeistrid on arvutanud välja ka skoorid, millest üles ja allapoole jäämise ennustamine tänases mängus peaks eriti suurt pinget valmistama. Kas TÜ/Rock viskab täna 71 punkti täis või üle? Aga kas lätlased pingutavad välja üle 77 punkti? Kas mängu koguskoor kerkib üle 147 punkti? Lisaks saab oma mängutundmisoskust proovile panna, ennustades punktirohkeimat pool- ja veerandaega.

Mäng algab kell 18.30.

Tänavu kümnendat tegutsemisaastat tähistav Triobet on TÜ/Rocki suursponsor ning Eesti vanim ja suurim spordiennustust, online-pokkerit ning mitmeid veebipõhiseid osavus- ning õnnemänge pakkuv ettevõte, mis kuulub Stockholmi börsil noteeritud ning enam kui 50-aastase ajalooga Rootsi ettevõtte Betsson AB (OMX: BETS B) gruppi.

Meie suursponsor Triobet pakub TÜ/Rockile tänaõhtuse #TriobetBBL otsustava poolfinaali eel armutu võitluse ootuses võ…

Posted by Tartu Ülikooli korvpallimeeskond on 23. märts 2016. a.

0 kommentaari

Lisa kommentaar