TÜ/Rocki peatreenerina jätkab kahel järgmisel hooajal Gert Kullamäe

Algavaks korvpallihoojaks meeskonda komplekteeriv Tartu Ülikool/Rock sai paika ühe nurgakividest ning võistkonna peatreenerina jätkab kahel järgmisel hooajal Gert Kullamäe.

Kullamäele on algav juba üheksas hooaeg meeskonna juures. TÜ/Rocki peatreeneriks sai ta hooaja 2011/2012 keskel ning enne seda on ta klubis olnud nii mängja kui abitreeneri rollis.

Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi jaoks oli Kullamäe esimene valik. „Möödunud positiivse hooaja taustal oli Gert meie esimene valik. Läbi ja lõhki korvpalliinimesena suudab ta meeskonda süstida positiivsust ning mängutahet ja meil on väga hea meel teda järgmisel kahel hooajal Tartus tegutsemas näha,“ sõnas klubi korvpallidivisjoni direktor Andres Ottender.

Gert Kullamäe sõnul saab nüüd tõsisemalt meeskonna koostamisega tegeleda. „Mul on hea meel jätkata klubis, kus olen kaheksa aastat juba olnud. Klubi usaldab mind ja mina usaldan klubi. Olukorras, kus on teada EuroChallenge alagrupi vastased, saame nüüd tõhusamalt tegutseda meeskonna komplekteerimisega vaatamata sellele, et koduse liiga ja Balti liiga formaadid on veel lahtised.“

TÜ/Rock alustab euromängudega 4. novembril Rumeenias CS Energia Rovinari vastu. Teiste liigadega tehakse algust oktoobris.

0 kommentaari

Lisa kommentaar