TÜ/Rocki meeskond külastas Raatuse Gümnaasiumit

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond külastas täna lõunal Tartu Raatuse Gümnaasiumit, kus ligi paarisaja 1.-5. klassi lapsega mängiti koos pallimänge ja jagati autogramme.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe hinnangul annab selline kohtumine nii mängijatele kui lastele hea emotsiooni. „See on kindlasti väga hea algatus. Kui koolides käid ja lapsi näed, siis tuleb paratamatult oma lapsepõlv meelde ja ma mäletan, et kui käisid mingid spordistaarid koolis esinemas, siis pärast seda oli erilisem tunne. Kui muidu nägi sportlasi televiisorist või ajalehest, siis pärast seda kui reaalselt elus ja saalis teda nägin, läksin trenni ka suurema tuhinaga,“ meenutas Kullamäe. „Ma arvan, et see on eelkõige tähtis lastele, et näha spordimehi niimoodi elusuuruses ja kui siit mõni laps saab juurde spordi- või korvpallipisiku, siis on see juba väga suur pluss nii koolile kui kogu ühiskonnale. See ei jää meil viimaseks ürituseks, sest näha on, et see on emotsionaalses mõttes väga vahva üritus nii meeskonnale kui koolile.“

Tartu Raatuse Gümnaasiumi direktori Toomas Kinki sõnul said lapsed ja meeskond hea kontakti. „Kuna korvpall on ka minu lemmikala, siis olen hästi rõõmus selle üle, et õnnestus terve meeskond siia saada ja saal oli lapsi täis. Tekkis selline hea kontakt ja ma arvan, et selline sõprus võiks kooli ja meeskonna vahel jätkuda, sest mingi aja pärast võib mõni laps siit täiendadagi edukalt Rocki ridu.“

TÜ/Rocki meeskonnal on sel hooajal veel plaanis mõned visiidid Tartu koolides.

[fbphotos id=586236791403785]