TÜ/Rocki mängib FIBA Europe Cup R vahegrupis

Tartu Ülikool/Rock pääses FIBA Europe Cup turniiril teise ringi ja mängib R-vahegrupis, kuhu kuuluvad veel Elan Chalon Prantsusmaalt, Foxtown Cantu Itaaliast ja Krasnojarski Enisey Venemaalt. Mängudega jätkatakse juba 15. detsembril Prantsusmaal.

Vahegrupi avamänguks sõidab TÜ/Rock Prantsusmaale, kus 15. detsembril minnakse Chalonis vastamisi sealse Elan Chaloni võistkonnaga. D-alagrupi võitja Chalon vääratas esimeses ringis vaid korra ning seega on järgmisel teisipäeval kell 19.00 kindlasti oodata tulist mängu. Suure tõenäosusega teeb mängust ülekande ka Delfi Sport.

Uuel aastal peetakse vahegrupi teine mäng 5. või 6 jaanuaril koduses Tartu Ülikooli spordihoones. Täpne päev on veel selgumas. Kindel on see, et vastasteks on Itaalia liigatabeli 12. meeskond Foxtown Cantu. Cantu teenis E-alagrupis kolme võidu ja kolme kaotusega tugeva teise koha.

Seejärel kohtutakse kolmapäeval, 13. jaanuaril Siberis Krasnojarski Enisey meeskonnaga, kes saavutas H-alagrupis nelja võidu ja kahe kaotusega teise koha. Samas alagrupis mängis ka teine Eesti meeskond BC/Kalev Cramo, kes Enisey meestele kõvasti hambaid näidates kahel korral alla pidid vanduma. TÜ/Rock läheb kindlasti Eesti korvpalli lippu kõrgele hoidma ja sisukat mängu näitama!

Kordusmäng Elan Chaloniga peetakse teisipäeval, 19. jaanuaril koduväljakul. Cantu meeskonnaga kohtutakse teistkordselt 27. jaanuaril Itaalias ning vahegrupi lõpetab magus kodumäng Krasnojarski Enisey meeskonna vastu kas 2. või 3. veebruaril.

FIBA Eurocupi R-alagrupi ajakava

Tartu Ülikool/Rocki esimese vooru tulemused ja statistika