TÜ/Rock võitis võõrsil TTÜd

Tartu Ülikool/Rock pidas oma teise kohtumise Alexela korvpalli meistriliigas ja alistas TTÜ 66:40. Korraliku kaksikduubliga sai hakkama Janar Talts kogudes 13 punkti ja 14 lauapalli.

TTÜ spordihoones peetud kohtumine oli mõlemalt poolt punktivaene ja Kristjan Makke viimase sekundi korv lõpetas esimese veerandaja tehnikatudengite 13:12 eduseisus. TÜ/Rock ei suutnud kuidagi oma rünnakurütmi leida ja kuigi lauavõitlust kontrolliti, siis hädas oldi visketabavusega. Alles Marek Doronini ja Janar Taltsi algatatud spurt teise veerandaja keskel lükkas mängukelgu liikuma ja avapoolaeg võideti 30:19.

Teise poolaja avaminutitega pani TÜ/Rock aga teise käigu sisse ja järjestikku edukad rünnakulahendused suurendasid vahe juba kahekümnele punktile ja kolmanda veerandaja lõpus juhtis TÜ/Rock 58:29. Viimasel neljandikul vormistasid vahetusmehed mängu lõppskooriks 66:40 ja seega hoidis TÜ/Rock teist koduliiga mängu järjest vastase 40 punkti peal.

TÜ/Rocki parim oli suure osa oma saagist esimesel poolajal kogunud Janar Talts 13 punkti ja 14 lauapalliga. Marek Doronin, kelle kaks kaugviset aitasid meeskonna mootori korralikult tööle lõpetas samuti 13 punkti ja viie lauapalliga. Uros Lukovici arvele jäi 10 punkti ja kuus lauapalli.

TTÜ meeskonnas keegi kahekohalise punktisummani ei jõudnud ja kõige enam kogus punkte Andrew Arnold visates kaheksa punkti ja võttes kolm lauapalli.

TÜ/Rock peab oma järgmise kohtumise Raplas, kui laupäeval, 19. oktoobril sõidetakse külla sealsele TYCO Raplale. Kohtumine algab kell 17.00. Järgmine kodumäng on TÜ/Rockil teisipäeval, 22. oktoobril kui võõrustatakse Rakvere Tarva meeskonda. TÜ spordihoones pannakse pall mängu kell 19.00. Mängu piletid on müügil Piletilevis.

No Comments

Lisa kommentaar