TÜ/Rock osaleb kõrgetasemelisel kontrollturniiril Poolas

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond võttis eile ette teekonna Poola, kus osaletakse kõrgetasemelisel Kasztelan Basketball Cupil. Lisaks Rockile mängivad seal Riia VEF, võõrustajad Wloclaweki Anwil ning tänaõhtune vastane, Euroliiga klubi Gdynia Asseco Prokom.

TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe hindas turniiri meeskonna jaoks väga vajalikuks. „Kõik kolm mängu, mis me siin nädalavahetusega peame on meile hädavajalikud. Tugevate vastastega mängimine annab pildi, kus me oleme või mis võimed meil sel hooajal on,“ sõnas Kullamäe. „Meie jaoks on kõik kolm kõvad satsid. Otsisime just hooaja alguseks kõva turniiri ja kuna juhuste kokkusattumisel saime siia kutse, siis püüame maksimumi.“

TÜ/Rock päris täies koosseisus Poola ei sõitnud. Koju jäid vigastusi ravima Marek Doronin ja Rain Veideman. Teekonda ei võtnud ette ka noormängijad Brett Nõmm ja Saimon Sutt. Meeskonnaga liitusid koondisemängudega lõpetanud Kristo Saage ja Timo Eichfuss. Neist viimane küll täna õhtul haiguse tõttu kaasa ei mängi. Seega on peatreener Kullamäel õhtul kasutada üheksa mängumeest.

Kasztelan Cup 2012 ajakava
(kellajad on Eesti aja järgi)

Reede, 14. september
18:00 Asseco Prokom Gdynia – Tartu Ülikool/Rock
20:30 Anwil Włocławek – Riia VEF

Laupäev, 15. september
18:00 Asseco Prokom Gdynia – Riia VEF
20:30 Anwil Włocławek – Tartu Ülikool/Rock

Pühapäev, 16. september
17:00 Tartu Ülikool/Rock – Riia VEF
19:30 Anwil Włocławek – Asseco Prokom Gdynia

Turniirile saab kaasa elada Facebooki vahendusel – http://www.facebook.com/events/277690112341797/ 

0 kommentaari

Lisa kommentaar