TÜ/Rock mängib täna TTÜ vastu ilma Kriisata

Tartu Ülikool/Rock sõidab täna Tallinnasse pidama Alexela KML kohtumist TTÜ KKga, aga seda ilma vanameister Valmo Kriisata, kes vigastas treeningul rinnalihast ja peab nüüd palliplatsilt eemale jääma vähemalt kuueks nädalaks.

TÜ/Rocki tagamees Valmo Kriisa vigastas jõusaalitreeningul rinnalihast ning meeskonna füsioterapeudi Martin Vahimets sõnul on ultraheliuuringu järgselt selge, et operatsioonist pole pääsu. „Valmo rebestas suure rinnalihase kõõlust õlavarreluu kinnituskohas. Et tegemist on õnneks pindmise lihase ja selle kõõlusega, siis paranemise prognoos on kuus kuni kaheksa nädalat. Ultraheliuuring näitas, et vaja on ka kirurgilist sekkumist, sest suurem osa kõõlusest on katki. Väga tähtis osakaal on ka operatsioonijärgsetel füsioteraapia protseduuridel – sellest sõltub paranemise kiirus.“

Kriisa asemel liitub peagi TÜ/Rocki treeningutega eelmisel hooajalgi meeskonna nimekirjas olnud Saimon Sutt Rocki Korvpallikoolist.

Seni Alexela KMLis ühe Tallinna Kaleviga peetud kohtumisega kaks võitu tabelisse kirjutanud TÜ/Rock on üldarvestuses teisel kohal. TTÜ, kel kirjas kaks võitu ja üks kaotus, on kolmandal real.

Tänane kohtumine algab TTÜ spordihoones kell 18.30 ja mängust teeb internetiülekande ka Delfi TV.

No Comments

Lisa kommentaar