TÜ/Rock liikus kindla seeriavõiduga poolfinaali

Tartu Ülikool/Rock tagas esimese meeskonnana koha Alexela KML poolfinaalis alistades kodus TLÜ/Kalevi 86:62 ning võites kogu seeria 3:0. TÜ/Rocki parim oli Janar Talts 23 punkti ja kuue lauapalliga.

Et TÜ/Rock võitis seeria esimesed kohtumised suurelt, siis oli esimesel veerandajal tartlastel pisut raskuseid õigesse mängurütmi saamisega. Esimese kümne mänguminuti järel oli seis siiski 18:15 TÜ/Rockile. Teise veerandajaga loksus aga jõudude vahekord paika ja Janar Talti avapoolaja 18 punkti toel võitis TÜ/Rock poolaja 47:30.

Talts alustas ka teist poolaega kolmesega ning TÜ/Rocki 7:0 lõpuspurdi järel oli enne viimast neljandikku seis juba kindlalt kodumeeskonna poole – 63:39. Viimasel veerandajal said põhimehed rohkem puhkust ja mängu lõpetas kolmandat korda selles seerias nooremate meeste ja Valmo Kriisa viisik. Seeria kolmanda võidu teenis TÜ/Rock numbritega 86:62.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul saadakse nüüd hakata poolfinaalideks valmistuma. 

Eesmärgiks oli tänase mänguga seeria ära lõpetada. Alguses olid väikesed keskendumisraskused rünnakul ja viskasime palju vabadelt kohtadelt mööda. Aga kokkuvõttes kindel seeria võit ja saame hakata valmistuma poolfinaaliks.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

Janar Talts sai ligi 19 mänguminutiga kirja 23 punkti ja kuus lauapalli. Augustas Peciukevicius lisas 16 punkti ja neli korvisöötu. Kolm kaugviset tabanud Valmo Kriisa lõpetas 11 punktiga. TÜ/Rockil ei teinud mängu kaasa vigastusest taastuvad Timo Eichfuss ja Gert Dorbek.

Hooaja viimase mängu teinud TLÜ/Kalevi parim oli enamiku oma punktidest viimasel veerandajal kogunud Evgeny Belousov 15 punktiga. Tsentrid Maduabum Chukwudiebere ja Robertas Grabauskas kogusid vastavalt 12 ja 10 punkti ning leedukale ka seitse lauapalli.

TÜ/Rock ootab nüüd poolfinaalseeria vastast paarist Rakvere Tarvas – KK Pärnu ning pärnakad juhivad seda seeriat 2:1. Esimene poolfinaalmäng peetakse Tartus reedel, 24. aprillil kell 19.00.

No Comments

Lisa kommentaar