TÜ/Rock ja Science in Sport (SiS) alustasid koostööd

Sellest hooajast pakub Tartu Ülikool/Rocki korvpalluritele värskendust ja kosutust maailma juhtiv sporditoitude tootja Science in Sport (SiS).

TÜ/Rocki füüsilise ettevalmistuse treener Peep Päll näeb kvaliteetsete toidulisandite kasutamisel mitmeid plusse. „SiS tooteid kasutavad paljude spordialade maailma tipptegijad. Mul on hea meel, et saame seda nüüd ka TÜ/Rocki mängijatele pakkuda. Kvaliteetsete toidulisandite kasutamine on suurtel koormustel treenivatele sportlastele eriti oluline selleks, et kiirendada treeningutest taastumist ja tagada parem füüsiline seisund mängudes,“ sõnas ka ise väga korralike tulemustega jõutõstja Peep Päll.

Ka TÜ/Rocki mängujuht Tanel Sokk hindab SiS tooteid. „Olen SiS toidulisandeid ja spordijooke kasutanud ka varasemalt ja võin öelda, et need toimivad hästi. Pika hooaja jooksul keha ikka väsib. Erinevad SiS tooted aitavad treeningutest kiiremini taastuda ja mängudeks paremini valmis olla,“ ütles Tanel Sokk.

SiS (Science in Sport) on olnud innovaator sporditoitumise valdkonnas alates aastast 1992. SiS on maailmas ainus isotooniliste energiageelide tootja ning kestvusaladel kasutatava sporditoidu turuliider Eestis. Lisaenergiat ja taastumisvahendeid pakutakse enam kui 15 erineva spordiala tegijatele.

SiS on varem teinud pikaajaliselt edukat koostööd mitmete Eesti pallimängu võistkondadega (BC Kalev/Cramo, FC Flora ja FC Nõmme Kalju jpt). 2015. aastal alustas SiS koostööd ka Eesti meeste võrkpalli rahvuskoondisega.

TÜ/Rocki koduklubil Tartu Ülikooli Akadeemilisel Spordiklubil on SiSiga koostööd juba ka varasemalt – Euroopa tõkkejooksu hõbedamees Rasmus Mägi koos Eesti rekordinaiste Maris Mägi ja Grit Šadeikoga saavad samuti treeningutest paremini taastuda SiSi abiga. Samuti kasutavad SiS tooteid kolmikutest maratoonarõed Luiged ehk TrioToRio.

No Comments

Lisa kommentaar