GALERII: TÜ/Rock esitles meeskonda

Tartu Ülikool/Rock tutvustas pilvisel kolmapäevaõhtul Saku Lõuna-Eesti logistikakeskuse Rocki väljakul 12 meest, kes hooajal 2015/2016 meeskonna must-valge võistlussärgi selga tõmbavad. Hooajale anti korralik avavile nii fännide kui Saku Õlletehase juhtkonna silme ees.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul tahetakse mängujoonist kiiremaks muuta. „Kui kooslus töötab, siis ei ole põhjust suurteks muudatusteks. Välismaalt on kaks uut meest juures ja loodame, et nad sobivad hästi. Plaan on sel aastal muuta mäng kiiremaks ja agressiivsemaks. Ma loodan, et saame just uute meeste toel seda teha,“ sõnas peatreener komplekteerituse ja mängujoonise kohta.

Hooaja eesmärkide osas tõi peatreener välja eurosarjas hästi mängimise. „Eelmisel aastal võitsime Eestis kõik mis võita annab ja kindlasti püüame seda kaitsta. Balti liiga osas on päris suur segadus ja minu jaoks on küsimärk, mismoodi see formaat on või kes lõpus mängivad. Esimese poolaasta märksõna on kindlasti euromängud. Tahaks seal näidata parimat mängu ja jõuda võimalikult kaugele. Tase on ühtlasemaks muutunud, võistkondi rohkem, aga arvan, et meil on omad võimalused ka selles sarjas edukad olla,“ hindas Kullamäe meeskonna võimalusi.

TÜ/Rocki nimisponsori Saku Õlletehase poolt andis meeskonnale algavaks hooajaks head sõnad kaasa ka juhatuse esimees Margus Kastein, kes kinkis 15. ühise hooaja alguse puhul kuldse vile, millega kuldne hooaeg ka avatuks vilistati.

Lisaks meeskonnaliikmete esitlusele said kohale tulnud fännid proovida ka kätt vabavisetel ja meeskonnaliikmete ning treeneritega vabas vormis juttu ajada.
TÜ/Rock hooajal 2015/2016
#4 Tanel Sokk, Tagamängija, 182 cm
#5 Kent-Kaarel Vene, Ääremängija, 197 cm
#6 Gert Dorbek, Tagamängija, 193 cm
#8 Janar Talts, Ääremängija, 205 cm
#9 Timo Eichfuss, Ääremängija, 200 cm
#10 Saimon Sutt, Tagamängija, 200 cm
#11 Marek Doronin, Ääremängija, 200 cm
#13 Kristen Meister, Tagamängija, 193 cm
#15 Karolis Petrukonis, Keskmängija, 212 cm
#21 Brian Harper, Keskmängija 206, cm
#22 Tanel Kurbas, Ääremängija 197, cm
#24 Evaldas Žabas, Tagamängija 188, cm

Peatreener: Gert Kullamäe
Abitreener: Toomas Kandimaa
Füsioterapeut: Martin Vahimets
Fitnessitreener: Peep Päll
Mänedžer: Meelis Pastak

Pildigalerii meeskonna esitluselt

Vaata ka ERR videolugu ja kuula ERR raadiolugu

No Comments

Lisa kommentaar