TÜ/Rock alistas treeningmängus Valmiera/Ordo 81:79

Tartu Ülikool/Rock võttis kodusaalis treeningmängus vastu lätlaste Valmiera/Ordo meeskonna. Avapoolaja tartlased küll kaotasid, aga teise poolaja punkt-punkti mängus võeti lõpuks 81:79 võit. Evaldas Žabas tõi meeskonna parimana 16 punkti ja võttis viis lauapalli.

Avaveerandaja järel kaheksapunktilisse kaotusseisu jäänud TÜ/Rock võitles end teise veerandajaga mängu tagasi ja poolajavileks oldi maas vaid kolme punktiga – 38:41.

TÜ/Rockil oli kasutada kümme meest, sest vigastust ravivad Timo Eichfuss ja Kristen Meister. Teisel poolajal näitas head mängu esimest korda sel klubihooajal meeskonnaga mängu pidanud Janar Talts. Tema ja Karolis Petrukonise hea tegutsemine hoidsid seisu tasakaalus, sest muidu oleks väga sujuvad mängu näidanud lätlased ilmselt eest läinud. Kolmanda veerandaja järel oli vahe vaid punkt seisul 56:57. Tasavägise neljanda veerandaja otsustavad hetked saabusid viimasel minutil ja Karolis Petrukonise korv viis tartlased kümmekond sekundit enne lõpuvilet ette 81:79 ja nii jäi ka lõppskoor.

TÜ/Rocki pari oli 31 minutit mänginud Evaldas Žabas 16 punkti ja viie lauapalliga. Janar Talts lisas 14 punkti ja kuus lauapalli. Karolis Petrukonis sai hakkama kaksikduubli 13 punkti ja 10 lauapalliga ning Brian Harper lisas 12 punkti.

Valmiera/Ordo parim oli 18 punkti Haralds Karlis. Esimesel poolajal hästi tegutsenud Viktors Iljins lisas 13 ja Martins Laksa 12 punkti.

TÜ/Rocki on järgmise nädala alguses ees ootamas Soome turnee, kus kohtutakse Kotka meeskonnaga. Esimese liigamängu peab TÜ/Rock kolmapäeval, 7. oktoobril ja siis võõrustatakse Alexela KML avamängus BC Kalev/Cramot.

0 kommentaari

Lisa kommentaar