TÜ/Rock alistas treeningmängus Valmiera 71:54

Tartu Ülikool/Rock jätkas treeningmängudega Lätis ning kohtus samuti hooajaks valmistuva Valmiera BKga. Pärast korviderohket avapoolaega, mille TÜ/Rock võitis 40:37 tihendasid meeskonnad teisel poolajal kaitset ning lõppskooriks kujunes TÜ/Rocki 71:54 võit. Joosep Toome oli meeskonna parim 21 punktiga.

TÜ/Rocki eest viskasid lisaks Joosep Toome 21le punktile veel Justin Ingram 14 punkti, vanameistrid Valmo Kriisa ja Vallo Allingu jäid võrdselt 11 silma peale, Tanel Kurbas lisas kaheksa, kiirelt vigadega hätta sattunud Neljubov kolm ja Silver Leppik samuti kolm punkti. Mänguminuteid said ka nooremad mängijad Brett Nõmm ja Saimon Sutt. Meeskonnaga oli kaasas ka Egidijus Dimša, ent kuna ta väänas trennis paar päeva tagasi kergelt hüppeliigest, siis täna ta kaasa ei mänginud.

TÜ/Rocki ettevalmistused jätkuvad järgmisel nädalavahetusel toimuva Kasztelan Basketball Cup turniiriga Poolas, kus võõrustajarollis on Anwil Włocławek ning lisaks tartlastele mängivad seal Euroliigasse kuuluv Gdynia Asseco Prokom ja Riia VEF.

Enne liigahooaega algust käiakse veel ka turniiril Lätis.

0 kommentaari

Lisa kommentaar