TÜ/Rock alistas Rapla ja liikus karika poolfinaali

Tartu Ülikool/Rock lõpetas tiheda mängunädala karikavõistluste veerandfinaalmänguga TYCO Rapla vastu Viljandis. Edasipääs poolfinaali tagati kindla 89:66 võiduga. Joosep Toome oli TÜ/Rocki resultatiivseim 17 punkt ja seitsme lauapalliga.

Viljandi spordihoones peetud kohtumises tehti kümnepunktiline vahe sisse juba avaveerandajaga, mis lõppes 25:15 tartlastele. Teisel veerandajal püsis mäng tasavägine ja poolajaks oli TÜ/Rocki eduseis 42:31.

Pärast poolajapausi ei jäetud aga midagi juhuse hooleks ning 32:16 võidetud veerandajaga juhtisid tartlased enne viimast neljandikku mängu kindlalt ja mänguaega sai jagada ka noorematele. Lõpuks võttis TÜ/Rock kindla 89:66 võidu ning tagas sellega koha karikavõistluste poolfinaalis, kus vastaseks on paari Rakvere Tarvas ja Valga/Maks&Moorits võitja.

TÜ/Rocki ridades kogusid kolm mees kahekohalise punktisumma. Joosep Toome oli resultatiivseim 17 punkti ja seitsme lauapalliga. Kolm kaugviset tabanud Tanel Kurbase arvele jäi 13 ning Janar Taltsile 11 punkti.

TYCO Rapla parimad olid Andre Pärn ja Sven Kaldre võrdselt 12 punktiga, Pärnale ka 13 lauapalli. Martin Dorbek kogus 11 punkti ja viis lauapalli.

TÜ/Rock jätkab nüüd mängudega Eurochallenge sarjas, kus teisipäeval, 19. novembril võõrustatakse Södertälje Kingsi meeskonda Rootsist. Kohtumine algab TÜ spordihoones kell 19.00 ning mängu piletid on saadaval Piletilevis.

No Comments

Lisa kommentaar