TÜ/Rock alistas kodus kindlalt Audentes/Noortekoondise

Tartu Ülikool/Rock võttis ainsat korda selle hooaja Alexela KML põhiturniiril kodus vastu Audentes SG/Noortekoondise. Rohkelt nooremate meestega mänginud tartlased said tabelisse kindla 94:64 topeltvõidu. Brian Harper kogus vaid 17 minutiga 18 punkti ja 10 lauapalli.

Arvestades asjaolu, et meeskonnad asuvad turniiritabeli erinevates otstes oli Tartu Ülikooli spordihoonesse reede õhtul mängu vaatama kogunenud päris kena rahvahulk. Suur teene oli siinkohal Tartu Pereliidul, kelle liikmed moodustasid läheneva isadepäeva puhul ligi veerandi publikust. Seega jagus saali palju lapsi ja noori ning melu oli küllaga.

Mängupilt just liiga palju põnevust ei pakkunud, sest kuigi TÜ/Rockil jäid terveks mänguks pingile nii Janar Talts kui Gert Dorbek ja algviisik oli seega tavapärasest erinev, said tartlased mängu kohe enda kätte. Avaveerandajal tehtud 21:0 spurdi järel oli selge, et tasavägist mängu sellest ei tule ning pigem saavad TÜ/Rocki nooremad mehed kogemusi omandada. Avaveerand võõrustajatele 28:11.

Teisel veerandajal lülitusid mängu ka Rocki korvpallikoolist selleks mänguks täienduseks võetud Robin Kivi ja Märt Rosenthal ning kuigi vahepeal said TÜ/Rocki endise peatreeneri Indrek Visnapuu juhendatavad Audentese noored maha 9:0 spurdiga, lõppes poolaeg kindlalt 46:25 TÜ/Rockile.

Kolmanda veerandajaga suurendas TÜ/Rock eduseisu 75:41 peale ning mängu lõpuks näitas tabloo kindlat 94:64 võitu.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul ei jäetud mängu juhuse hooleks.

Võtsime asja tõsiselt. Eelmises mängus Tallinnas tegid Audentese noored meie elu raskeks. Seekord saime kohe alguses mängu enda kontrolli alla ja põhitegijad said kas mänguvaba päeva või vähe minuteid. Tahtsingi anda noortele täna palju mänguaega ja nad kasutasid seda hästi ära.Gert Kullamäe, TÜ/Rock peatreener

TÜ/Rocki resultatiivseimaks kerkis Brian Harper saades 17 minutiga kirja kaksikduubli 18 punkti ja 10 lauapalli. Mängujuhina tegutsenud Saimon Sutt oli ka lähedal kaksikduublile ning viskas 14 punkti ja võttis üheksa lauapalli ja andis viis korvisöötu. Timo Eichfussi arvele kogunes 12 punkti ja seitse lauapalli. TÜ/Rockil said käe valgeks kõik 10 platsil käinud meest. TÜ/Rockil ei saanud täna mänguaega Janar Talts ja Gert Dorbek ning tänavariietes olid Marek Doronin ja Tanel Sokk.

Audentese parim oli Kregor Hermet 19 punkti ja kuue lauapalliga. Taavi Jurkatamm tabas kolm kaugviset ja lõpetas mängu 17 punkti peal. Kristian Kullamäe kostitas isadepäeva eel oma isa võistkonda 10 punkti ja kolme lauapalliga

TÜ/Rock jätkab mängudega järgmisel nädalal ning teisipäeval, 10. novembril võetakse kodus vastu Južnõi Khimik. Mõlemal meeskonnal on seni kirjas kaks võitu. Pall pannakse mängu TÜ spordihoones kell 19.00. Nädala lõpus sõidab TÜ/Rock aga Raplasse, kus laupäeval, 14. novembril kell 17.00 minnakse vastamisi AVIS Rapla meeskonnaga.

0 kommentaari

Lisa kommentaar