Tule #rockigakinno: 22. okt, Vin Diesel ja “Viimane nõiakütt”

TÜ/Rock tahab fännidega kinno minna ka oktoobris – seekordsel Cinamoni eriseansil vaatame nõidade ja nende küttide elu, kui linastub märulifilm “Viimane nõiakütt”, peaosas Vin Diesel. Erilinastus on seda erilisem, et toimub veel enne kui film ametlikult kinnogi jõuab!

Tänapäeva maailm peidab endas palju saladusi, kuid kõige hämmastavam neist on see, et nõiad elavad meie keskel siiani. Nad on õelad üleloomulikud olendid, kes püüavad Musta Surma maailma lahti lasta. Tuhanded nõiakütid on nende ebaloomulike vaenlastega võidelnud sadu aastaid; nende hulgas ka Kaulder (Vin Diesel), vapper sõdalane, kel õnnestus tappa kõikvõimas Nõidkuninganna ning hävitada selle käigus ka tema järgijad. Mõni hetk enne surma paneb kuninganna Kaulderile iseenda surematuse needuse, lahutades nii mehe oma kallist naisest ja tütrest.

Tänapäeval on Kaulder ainuke allesjäänud nõiakütt, kes on sajandeid õelaid nõidu jahtinud, igatsedes ise samal ajal oma kallist perekonda. Kaulderi teadmata on Nõidkuninganna uuesti ellu ärganud ja tahab oma tapjale kätte maksta, põhjustades nii võimsa lahingu, mis otsustab inimkonna saatuse.

Režissöör: Breck Eisner
Osatäitjad: Vin Diesel, Elijah Wood, Rose Leslie, Michael Caine

Erilise seansi täitsa tavalise hinnaga pileteid saad osta Cinamoni kodulehelt eriürituse alt. Märgi end tulijaks ka kinoõhtu Facebooki evendil.

Kinos rokime!

No Comments

Lisa kommentaar