TÜ alistas suures mängus Pärnu Sadama

Alexela Korvpalli Meistriliigas alistas Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Pärnu Sadama 83:64 (25:19, 23:20, 15:16, 20:9).

Pärnus, suure mäng raames toimunud kohtumises oli Tartu terve mäng juhtivam pool ning nende 48:39 eduseisus läksid meeskonnad ka poolajale. Pärnakad võitsid kolmanda veerandaja ning viimast neljandiku alustas Tartu 8 punktilisest eduseisust.  Neljas veerandaeg kuulus täielikult Tartule, mis võideti 20:9 ning koos sellega võeti kindel, 19-punktiline võit.

Tartu parimad viskajad olid Vytenis Cizauskas ja Carl Engström, mõlemad tõid 17 punkti, Kristjan Kitsing tõi 16 ja Steven Cook 12 punkti.

Tartu jätab 17 võidu ja 7 kaotusega tabelis teisel kohal, Pärnu on 9 võidu ja 15 kaotusega kuues.