Triobet: TÜ/Rocki võidukoefitsient Liepaja/Triobeti vastu täna 2.60

Tänases Triobet Balti Korvpalli Liiga veerandfinaali kohtumises pakub TÜ/Rocki suursponsor Triobet omade võidukoefitsiendiks 2.60.

Kui nädala eest alistasid meie mehed Liepaja/Triobeti võimsa ülekaaluga 90:66, siis täna piisab TÜ/Rockil edasipääsemiseks koguni kuni 26-punktilisest kaotusest. Triobeti koefitsiendimeistrid on arvestanud, et TÜ/Rockil on vaja täna vaid hoida oma sissemängitud edu, mistõttu julgevad Liepaja/Triobetile pakkuda võidukoefitsiendiks 1.53.

Triobeti koefitsiendispetsid on arvutanud välja ka skoorid, millest üles ja allapoole jäämise ennustamine tänases mängus peaks eriti pingeline olema. Kas TÜ/Rock võtab täna vaevaks visata üle 77 punkti? Aga kas lätlased pingutavad kokku üle 81 punkti? Kas mängu koguskoor kerkib üle 157 punkti? Lisaks saab oma mängutundmisoskust proovile panna, ennustades punktirohkeimat pool- ja veerandaega.

Seeria võitja ennustamisel TÜ/Rockile seekord panust panna ei saagi – nii kindel on Triobet meie meeste edus. Kes riskib Liepaja/Triobetile panustada, saab seda teha koguni 25.00 koefitsiendiga.

Mängu ennustuskeskkond Triobetis

Liepaja/Triobet vs TÜ/Rock | pregame

Püstolreporter Marko Kiljak on Liepajas kohapeal ja vaata videost, milliste mõtetega läheb peatreener Gert Kullamäe tänaõhtusele #TriobetBBL veerandfinaalseeria teisele mängule ning mida arvavad tänasest päevast mängijad. #rokime #märts #gameday #mängupäev

Posted by Tartu Ülikooli korvpallimeeskond on 8. märts 2016. a.

0 kommentaari

Lisa kommentaar