Triobet LOC Cupil alistati Liepaja

Tartu Ülikool/Rock võitis Lätis Liepajas peetaval Triobet LOC Cupi teises mängus võõrustajameeskonda Liepaja/Triobet 85:72 ning mängib nüüd finaalis Ventspilsiga. Suurepärases hoos oli Augustas Peciukevicius visates 16 punkti, andes seitse korvisöötu ja võttes kuus lauapalli.

Esimesel poolajal tasavägisena püsinud mängu (poolaeg 44:40 TÜ/Rockile) juhtohjad haarati enda kätte neljandal veerandajal kui 7:0 spurt viis nad juhtima 66:58. Sealt edasi enam Liepajat järgi ei lastud ja lõpuks võttis TÜ/Rocki kindla 85:72 võidu.

Suurima panuse võitu andis 33 minutit mänginud Augustas Peciukevicius, kelle arvele kanti 16 punkti, seitse korvisöötu ja kuus lauapalli. Gert Dorbek viskas 15 punkti ja andis viis korvisöötu. Timo Eichfuss ja Uros Lukovic kogusid võrdselt 14 punkti ja vastavalt ka üheksa ja kaheksa lauapalli. Kaks kaugviset tabanud Tanel Kurbase arvele jäi 13 punkti.

Liepaja parim oli 14 punktiga tagamängija Artis Ate. Ingus Jakovics lisas 11 ja Kristaps Miglinieks 10 punkti.

Täna mängib TÜ/Rock turniiri finaalis oma EuroChallenge alagrupivastase Ventspilsiga. Kohtumine algab kell 16.00. Mängust teeb ülekande ka Läti spordiportaal www.sportacentrs.com.

0 kommentaari

Lisa kommentaar