Triobet: koefitsiendid prognoosivad TÜ/Rockile mängus Cantuga karmi võitlust

Eesti suurima spordiennustusportaali Triobeti koefitsiendid näitavad, et tänaõhtuses Euroopa Karikasarja FIBA Europe Cup kohtumises Cantu FoxTowniga peab vigastuste küüsis vaevlev TÜ/Rocki meeskond võõral väljakul võidušansi nimel ennast ületama.

Kolme nädala eest Tartus peetud kohtumisel oli võit käeulatuses – omad jäid koduväljakul alla vaid nelja punktiga. Täna, kui mitmed TÜ/Rocki võtmemängijad, sealhulgas põhimängujuht Evaldas Žabas on vigastatud, on vastaseid nende koduväljakul lüüa sedavõrra raskem. Kui Cantu võidukoefitsient Triobetis on 1,15, siis Eesti meistri ülekaalule panustades on koefitsient tänases euromängus 5,15.

Kaalul on palju. Asjatundlikud fännid saavad TÜ/Rocki suursponsori Triobeti keskkonnas teha pakkumisi, kas omad suudavad võõrsil skoorida üle 80 punkti, kas itaallased suudavad kodupubliku eest alistada 90 punkti piiri ning kas kokku skoorivad meeskonnad alla 168 silma või üle? Kas punktirohkemaks kujuneb esimene või teine poolaeg? Kes suudab täppi panna suurima skoorida veerandaja?

Mäng algab kell 21.30. Tänase mängu panuste keskkond Triobetis

Triobet soovib oma meeskonnale edu!

No Comments

Lisa kommentaar