Triobet: 85% tõenäosusega võidab tänase mängu Tartu Ülikool/Rock

Tänaõhtuse Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumises Tartu Ülikool/Rocki ja Tallinna Kalevi vahel hindab TÜ/Rocki suursponsor, Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet oma meeskonna võiduvõimalusi hoolimata Siberi-väsimusest kõrgeks. TÜ/Rocki võidu puhul teenib oma panuse tagasi 1,10-kordselt, Tallinna Kalevi võit tooks panustatud raha tagasi koguni 6,40-kordselt.

Oma panustatud raha on täiendavalt võimalik mitmekordistada mängu kulgemist õigesti prognoosides. Arvates õigesti, et suurima skooriga saab olema esimene poolaeg, teenib panuse tagasi 1,86-kordselt, teise poolaja suuremale skoorile panustades 1,80-kordselt. Enesekindlamad saavad panustada ka suurima skooriga veerandajale. Esimesele veerandajale panustades on võidukoefitsient 3.55, teisel veerandajal 3.70, kolmandal 3.60 ning neljandal 3,35.

Küsimusi, milles oma oma asjatundlikkus ja meeskonnatundmine proovile panna, jätkub Triobeti portaalis veel. Kas kodumeeskond teenib üle 83 punkti või jääb skoor väiksemaks? Kas Tallinna Kalev suudab liiga liidri vastu saada üle 71 punkti või vähem? Kas kaks meeskonda kokku suudavad visata üle 153,5 punkti või mitte? Võidukoefitsiendid panustele nendel nimetatud juhtudel on 1.84-1.88.

TÜ/Rocki ja Tallinna Kalevi jaoks on tegemist teise kohtumisega sel hooajal. Oktoobri lõpus toimunud mängus võidutses võõral väljakul valitsev Eesti meister TÜ/Rock 82:76. Hetkeseisuga asub TÜ/Rock turniiritabelis teisel kohal 15 võidu ja kolme kaotusega, TLÜ/Kalev on seitsme võidu ja kuue kaotusega neljas.

Mäng algab kell 19 Tartu Ülikooli Spordihoones.