Treeningmängus võideti Valgat 90:63

Tartu Ülikool/Rocki korvpallimeeskond pidas hooajaks valmistumisel esimese treeningkohtumise. Ilma tribüünideta ja treeniguna peetud kohtumises Valga KK meeskonnaga võitis TÜ/Rock poolaja 48:31 ja kogu kohtumise kindlalt 90:63. Mängujuht Justin Ingram kogus meeskonna parimana 22 punkti.

Seni on TÜ/Rocki hooaja ettevalmistus kulgenud pooliku koosseisuga, kuna osa mängijaid on Eesti koondisega hõivatud. Seetõttu ei ole ka treeningutel saadud korralikult viis-viie vastu mängida. Treeningmäng Valgaga oli esimene selline võimalus ja mänguaega leiti kõikidele mängijatele.

Enim kogus punkte tagamängija Justin Ingram visates 22 punkti. Ivan Neljubov lisas 18, Silve Leppik ja Egidijus Dimša võrdselt 16 punkti. Valmo Kriisa panustas võidumängu seitse, Tanel Kurbas kuus ja Joosep Toome neli punkti. Ainsana ei saanud kätt valgeks noor tagamees Brett Nõmm.

TÜ/Rocki ettevalmistused jätkuvad järgmisel reedel Valmieras, kui mängitakse sealse meeskonnaga. Septembris ootavad meeskonda veel ees turniirid Poolas ja Lätis.

Üks kommentaar

Lisa kommentaar