Treeningmängus alistati Oklahoma meeskond

Tartu/Ülikool Rock pidas hooaja esimese treeningmängu ning kodusaalis võeti vastu Eestis ringi tuuritav Oklahoma Impacti meeskond. Tartlased näitasid ladusat koostööd ning varem Tarvast ja Pärnut võitnud ameeriklased alistati kindlalt 119:71. Janar Talts oli üleplatsimees 22 punktiga.

Tartu Ülikooli spordihoonesse kogunenud sadakond inimest nägid küll ühepoolset, aga mitmete ilusate korvidega treeningmängu. Kuigi Oklahoma meeskond läks alguses 7:0 ette, ei jätkunud neinde pidu kauaks ja peagi võtsid väljakuperehemed ohjad enda kätte – avaveerandaja lõpuks juhiti juba 29:18. Edasi kulges kohtumine juba selgelt TÜ/Rocki juhtimisel ja publik sai näha nii alley-oope kui palju kaugviskeid. Poolajal näitas tabloo TÜ/Rocki 64:29 eduseisu ja kohtumise lõpuks, kui mänguaega oli jagatud kõikidele, oli tablool lõpseisuks 119:71.

Janar Talts viskas TÜ/Rocki parimana 22 punkti. Neli kaugviset tabanud Augustas Peciukeviciuse arvele jäi 20 punkti. Tanel Kurbas kogus 14 ning võrdselt 13 punkti peale jäid Joosep Toome, Timo Eichfuss ja tartlaste ees esimese mängu TÜ/Rocki särgis teinud Tanel Sokk.

Oklahoma parim oli 19 punktiga Darby ja neli kaugviset tabanud Womack panustas 14 punkti. Ameeriklaste Eesti turnee jätkub juba täna õhtul mänguga Jõhvis.

Tartu Ülikool/Rocki septembrikuised kontrollmängud jätkuvad järgmisel nädala lõpus Liepajas LOC turniiril, kus esimeseks vastaseks on BC Dnipro ja teiseks võõrustajad Liepaja/Triobet. Septembris on veel kavas Rakvere Cup 19.-20. septembril ning BBL Cup samuti Liepajas 27.-28. septembril.

Enne neid mänge tutvustatakse aga ametlikult meeskonda teisipäeval, 9. septembril kell 18.00 kui Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi hooaja avaürituse raames teeb meeskond avatud trenni koos rebasenädala tudengitega. Kohapeal saab ka välja valida endale hooajaks istekoha ning soetada ka hooajapilet sellele kohale. Lisaks korvpallimeeskonnale esitletakse kell 17.00 ka selle aasta korvpallinaiskonda ning TÜ/Eeden võrkpallinaiskonda; saab koos Mägidega teha kergejõustikutrenni ning mahukas fitnessiprogramm algab juba kell 16.00. Vaata ürituse kohta rohkem infot Facebookist või spordiklubi kodulehelt ja tule uudistama.

Vaata ka Delfi Spordi pildigaleriid

Rock-Oklahoma statistika

0 kommentaari

Lisa kommentaar