Töövarjud jälgisid korvpallimeeskonna tegemisi

Eilsel töövarjupäeval said korvpallimeeskonna igapäevaelust aimu ka neli töövarju. Oma vari oli peatreener Indrek Visnapuul, treener Toomas Kandimaal, manager Meelis Pastakul ja füsioterapeut Martin Vahimetsal.

Peatreeneri tegemisi jälgis Värksa Gümnaasiumi abiturient Veiko Jänes, kes ka ise aktiivselt spordiga tegeleb. „Meie koolis on kindel asi, et 12. klass käib töövarjupäeval. Peame ise välja mõtlema, kuhu minna ja organiseerima sinna koha. Ma ei tahtnud ettevõttesse minna ja spordiklubi tundus huvitav valik. Värskast siia sõit tasus igatahes ära, sest saime vaadata meeskonna treeninguid, tegime videoanalüüsi ja nägime ka kehakultuuri tundi. Kuigi edasi õppimise osas on plaanid veel lahtised, siis midagi spordiga seotud see võiks olla,“ ütles Jänes.

Eesti sulgpallimaastikul kanda kinnitav Robert Kasela Nõo Reaalgümnaasiumist jälgis treeneri ja kehakultuuriteaduskonna õppejõu Toomas Kandimaa tegemisi. „Tahtsin töövarjupäeva teha spordiga seotult mingi treeneri või sportlase juures.  Ja siin oli väga huvitav – vaatasin lisaks korvpallitrennidele ka kehakultuuri esimese kursuse tundi ja ei teadnudki, et selliselt ka õppetöö käib,“ kommenteeris päeva Kasela.

Manager Meelis Pastaku vari oli Miina Härma Gümnaasiumi abiturient Santa Jaanisoo ning füsioterapeut Martin Vahimetsa vaatles Kivilinna Gümnaasiumi abiturient Heli Orav.

Aitäh töövarjudele, et nad meie tegemiste vastu huvi tundsid.

No Comments

Lisa kommentaar