Timo Eichfuss jääb tänasest mängust Kalev/Cramoga kõrvale

Täna kell 17.00 kirjutatakse järgmine peatükk Tartu Ülikooli ja Tallinna Kalev/Cramo omavaheliste kohtumiste ajaloos. Paraku peab kohtumist pingilt jälgima Timo Eichfuss, kes trennis jalga väänas ja nüüd paariks nädalaks platsilt eemale peab jääma.

Hea uudis on aga see, et lõpuks on valmis saanud Tartu Ülikooli selle hooaja vormid ning nüüd saab meeskonda näha juba õigetes riietes.

Teised meeskonnaliikmed on täis tahtmist sel hooajal teist korda Kalev/Cramo selg prügiseks teha. Mäletatavasti pakkus meeskondade selle hooaja esimene kohtumine BBL Dorpat Hotel Cupi poolfinaalis korraliku etenduse, mis lisaaja järel lõppes Tartu Ülikooli 108:106 võiduga. Loodetavasti aitavad koduseinad ja kodupublik kaasa sellele, et Balti liigas teenitakse teine ja eriti magus võit.

Tänasel mängul saab osaleda ka kampaanias „Teeme turvakodule head“, mille annetuse tulud lähevad Tartu laste turvakodu teise korruse sanitaarremondi fondi ning kui detsembrikuuks suudetakse kokku koguda ca 4000 eurot, siis saavad väikesed linnakodanikud endale uued ilusad ruumid.

Pilet tänasele mängule maksab 5€ ning sooduspilet pensionäridele, õpilastele ja üliõpilaste maksab 3€. Täna tasub kindlasti saali tulla, sest selliseid põhimõttelisi lahinguid näeb harva.

0 kommentaari

Lisa kommentaar