Tartu Ülikooli oktoobrikuu mängud

Homme kell 17.00 alustab Tartu Ülkooli korvpallimeeskond võõrsil Alexela Korvpalli Meistriliiga põhiturniiriga. Vastaseks meile loomulikult AVIS Utilitas Rapla, kes meid eelmine hooaeg poolfinaalseerias võitis. Rapla meeskond on suve jooksul kõvasti muutunud: vanadest olijatest jätkavad Indrek Kajupank, Kristjan Voolaid, Sven Kaldre, Marek Ruut ja Gregor Ilves. Lisandunud on meie endine mängija Gert Dorbek, välismängijad Nolan Cressler, Devonte Upson ja Maris Ziedins. Treenerite pingil jätkavad Aivar Kuusmaa ja Toomas Annuk. Rapla on juba see hooaeg Korvpalli Meistriliigas pidanud kaks mängu. Hooaja avamängus BC Kalev/Cramo vastu läks mäng lisaajale, kus valitsev meister suutis kõige kiuste saada raske võidu 78:76 (37:29, 68:68). Teises mängus alistati võõral väljakul Kalevi spordihallis kõrgete eesmärkidega Tallinna TLÜ/Kalevi meeskonna 78:56.

20. oktoobril kohtuvad tartlased kodus valitseva Eesti meistri BC Kalev/Cramoga. Eelmisel hooajal Alexela KMLis võitis neljast mängust Cramo 3 ja Tartu 1. Balti liigas kohtusid meeskonnad teadupärast pronksimängudes, kus kahe mängu kokkuvõttes pandi medalid kaela Tartu Ülikoolile. Sellele mängule saad pileteid osta SIIT.

27. oktoobril võõrustame Pärnu Sadama meeskonda, kes alustas Meistriliiga hooaega kaotusega TLÜ/Kalevi meeskonnale. Pärnakate kodusaalis toimunud kohtumine lõppes Tallinna Ülikooli meeskonna 6-punktilise paremusega, lõppskoor 78:72. 10 oktoobril kohtusid pärnakad BC Kalev/Cramoga. Esimene poolaeg võideldi visalt, kuid teisel poolajal pani Cramo oma paremuse maksma 88:72. Pärnu mängu piletid on ka juba müügil PILETILEVIS.

Lisaks eile avalikustati ka Balti liiga alagrupid. Tartu Ülikool kuulub B-gruppi koos TLÜ/Kalevi, TTÜ, Valmiera (Läti), Ogre (Läti), Pieno žvaigždes (Leedu) ja Atõrau Barsõga (Kasahstan). Ajakava peaks selguma lähipäevil.