Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidi Ukraina karikavõitjale alla vanduma

Liepajas toimuval LOC turniiril mängis TÜ  korvpallimeeskond oma esimese alagrupimängu mulluse Ukraina karikavõitja BC Dniproga ning pidi võidetud avaveerandaja järel lõpuks siiski tunnistama ukrainlaste 101:79 paremust. Rain Veidemanilt meeskonna parimana 14 punkti.

Ülikooli meeskonna peatreeneri Indrek Visnapuu sõnul mängiti esimene veerandaeg väga korraliku, ent siis võtsid vastased oma. „Esimene veerandaeg oli meile rõõmustav – tegime kiireid rünnakuid, lõime teravusi ja teenisime vabaviskeid. Ent seejärel võttis VTB Ühisliigas mängiv meeskond siiski oma.“

Tartlaste suurimaks mureks oli korvialune, sest Vallo Allingul löödi teisel veerandajal kulm katki ning haav vajas ka õmblust. Samuti ei suutnud ameeriklane Jarid Famous 16 mänguminutiga enamat kuuest punktist ja viiest veast. „Ameeriklaselt jällegi tagasihoidlik esitus ja tema võimalused enese tõestamiseks hakkavad järjest otsa saama,“ sõnas Visnapuu võõrleegionäri mängu kommentaariks. Sülle kukkunud mänguaja kasutas kenasti ära aga Rain Raadik kogudes 11 punkti.

Kahekohalise punktisumma kogus veel Kristo Saage visates samuti 11 punkti.

Turniiri teises kohtumises läheb Tartu Ülikooli meeskond homme kell 17.00 vastamisi leedukate Pieno Žvaigždesiga, kes eelmisel aastal võitis ülekaalukalt Leedu tugevuselt teise liiga NKLi ning sel aastal teeb debüüdi ka Balti liiga Eliitdivisjonis.

0 kommentaari

Lisa kommentaar