Tartu Ülikooli duubelmeeskond kaotas Esiliigas Räpina Kotkastele

Eesti Esiliigas mängiv Tartu Ülikool II võttis hooaja teises kohtumises kodusaalis vastu Räpina Kotkaste meeskonna. Esimesel veerandajal sisse tulnud seitsmepunktilist vahet ei suutnud kodumeeskond tagasi mängida ja nii tuli vastu võtta 78:86 kaotus. Kristjan Evartilt meeskonna parimana 21 punkti.

Eelmisel nädalal võõrsil Elion/Corle üle suure (109:79) võidu saanud Tartu Ülikooli duubelmeeskond ei suutnud kodusaalis sama head mängu näidata. Avaveerandaeg kaotati seitsme punktiga ja seda vahet ei suudetud terve mängu jooksul tagasi mängida. Poolajale mindi skooril 37:31 külalistele. Teisel poolajal suutsid külalised vahet veelgi paari punkti võrra suurendada ja mängu lõpuks tuli Tartu Ülikoolil tunnistada 78:86 kaotust.

Kristjan Evartilt meeskonna parimana 21 punkti, seitse lauapalli ja kuus korvisöötu. Artur Saariste lisas 14, Gintaras Dalke 11 ja Karl-Kristjan Vaab ning Brett Nõmm võrdselt 10 punkti.

Ants Järv sai Kotkaste parimana hakkama kaksikduubliga visates 18 punkti ja võttes 16 lauapalli. Marten Järvik ja Rivo Nõmmistu viskasid 17 ja Priit Kirotar 14 punkti. Järvikule ka kaheksa lauapalli ja viis korvisöötu.

Tartu Ülikool II järgmine Esiliiga mäng on reedel, 21. oktoobril Aravetes kui mängitakse Ambla SKga. Järgmine kodumäng on teisipäeval, 25. oktoobril ja siis on vastaseks Rapla KK II.

0 kommentaari

Lisa kommentaar