Tartu Ülikool vs Oberwart Redwell-Gunners (AT)

Täna taasalustame euromängudega, kui FIBA Europe Cupi esimeses kohtumises tuleb rinda pista Austria satsi Obertwart Gunnersiga. Õnneks võtame neid õhtul kell 19.00 vastu kodus, mis tähendab, et uude-vanasse liigasse sisseelamine peaks tulema eriti sujuv.

Vastasest on mõnel korral juba varasemalt juttu olnud, kuid räägime siiski veel üle: tegu on väga noore satsiga, kelle kõige vanem mängija, ameeriklasest tagamängija Derek Jackson, on 1991. aasta väljalase. Kui kreeklasest peatreener Chris Chougaz pulti toodi, oli klubi eesmärk eelkõige noormängijaid kasvatada ning suuremate tulemuste tegemine kaugemasse tulevikku jätta. Uue juhendaja käe all treenisid Oberwarti akadeemia noored end aga nii tubliks, et suutsid kõigi suurimaks üllatuseks eelmisel aastal võtta võidud nii Austria Bunderligast kui karikavõistlustelt. Ehkki loomulikult ei suudetud päris kogu eelmise hooaja satsi kokku jätta, on kaa täna õhtul platsile jooksmas eelmise hooaja kaks alustala, Derek Jackson Jr. ja Christopher McNealy. Midagi ära kinkima Oberwart igatahes ei tule, see on kindel. Et meie päris kindlasti ka midagi ära andma ei hakka, tõotab lahing tulla korralik.

Lisaks (loodetavasti) tulevale kodumängu võidule ja Forrest Robinsoni esimesele ülesastumisele Tartu Ülikooli särgis saavad mõned publikuliikmed ikka ka ise väljakule joosta.Taas on tagasi ka ABC Data mäng ja nüüd juba hoopis uutele panustele – millistele täpselt, saavad kõik juba mängul kaeda! Üleval on fännikraami pood, kus uute toodetena müügis ka laste suurustes T-särgid ning tuleval talvehooajal kahtlemata väga kasulikuks osutuv pusa. Mine vaata asjad üle!

Triobet prognoosib Tartu Ülikoolile täna Austria meistri üle võitu. Tartu Ülikooli meeskonna suursponsor Triobet on arvutanud omadele tänases FIBA Europe Cup liiga kohtumises Oberwart Gunnersi vastu silmapaistvalt tugeva võidukoefitsiendi – koguni 1.26. Valitseval Austria meistril ja Austria karikavõitjal on Eesti suurima spordiennustusportaali hinnangul võidule märksa kehvemad väljavaated – Oberwart Gunnersi võidukoefitsient on 3.60. Triobeti spetsialistid on välja arvutanud ka mängu tõenäolise koguskoori – 146,5. Ennustada saab, kas tegelik skoor jääb sellest alla või kujuneb suuremaks. Triobeti keskkond asub huvilistele uudistamiseks SIIN.

Pileteid saavad viimased ärkajad Piletilevi eelmüügist ja koha peal. Tulla plaanides anna meile ja teistelegi sellest märku ka Facebookis.

Meeskonna asjatoimetusi kajastavad Facebook, Instagram ja Twitter, mängupäevadel kajastame kõike põnevat ka Snapchatis – otsi meid BC Tartu Basketballi nime alt.

Kas me tahame noortele Oberwarti poistele näidata, missugune üks õige karukoobas välismängul välja näeb? Muidugi tahame!
Saalis seega näeme!