Tartu Ülikool võõrustab Pieno Zvaigzdest

Korvpalli Balti liigas on täna tihe mängupäev. Karussell jõuab ka Tartusse, kus Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võõrustab A-alagrupi liidrit Pieno Zvaigzdest.

Viis mängu võitnud ja kolm kaotanud Tartu on ainult võite tunnistanud (5-0) Pienoga sel hooajal juba korra võõrsil kohtunud, kui leedukad võtsid suure 119:72 võidu.

Tartu poolel ei tee kaasa Steven Cook, Heivo Parrol ja Kristen Meister- kõik kolm ravivad veel vigastusi. Lisaks vaatavad jäävad veel eemale Robin Kivi, Hendrik Eelmäe ja Hannes Saar.

Oma endise koduklubi vastu jookseb väljakule TÜ värske täiendus Julius Kazakauskas, kes hakkab kanda Tartu ridades särki numbriga 22.  Balti liigas on leedukas keskmiselt toonud 10,7 punkti, võtnud 6,2 lauapalli ja andnud 3 korvisöötu mängu kohta. Leedu liigas on mees visanud keskmiselt 3,5 punkti ja võtnud 1,9 lauda.

Kohtumine Tartu Ülikooli spordihoones algab kell 19.00. Mängule saab pileteid osta SIIT!