Tartu Ülikool teenis tänu Tanel Soku avapoolaja viskekontserdile võidu

Alexela Korvpalli Meistriliiga esimeses poolfinaalmängus alistas Tartu Ülikooli meeskond koduväljakul AVIS UTILITAS Rapla  75:63 ning asus kolme võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima.

Avaveerandi võitis Tartu 21:15. Heas hoos olnud Tanel Sokku ei õnnestunud Rapla meestel kuidagi pidurdada ja poolajaks olid külalised 26:46 kaotusseisus. Seejuures oli Sokk tabanud viis kaugviset.

Kolmandal veerandajal said Rapla end paremini käima ja vähendas vahet 5 punkti võrra (57:42). Kuus minutit enne lõppu vähendas Dominique Hawkins kaotusseisu 54:59 peale ja Domagoj Bubalo lähiviske järel oli Tartu Ülikool vaid kolme silmaga peal. Julius Kazakauskase kaugvise kolm minutit enne lõpp viis tartlased 10 punktiga juhtima ja siit enam AVIS UTILITAS Rapla mängu murrangut ei suutnud tuua.

Tartu poolelt kerkis üleplatsimeheks Tanel Sokk, kes viskas 27 punkti. Carl Engström lisas 16 ja Julius Kazakauskas 14 silma. Raplale tõi 15 punkti Dominique Hawkins. 14 punkti jäi Nolan Cressleri arvele ja 13 silma viskas Devonte Upson.

Meeskonnad lähevad uuesti vastamisi 4. mail. Tartu fännidega on koos võimalus tulla kaasa elama. Rohkem infot leiad siit.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud