Tartu Ülikool teenis LOC turniiril kolmanda koha

Liepajas LOC turniiril oli täna kohamängude päev ning kolmanda-neljanda koha heitluses alistas Tartu Ülikool venelaste Severstali meeskonna 83:79. Rain Veideman viskas meeskonna parimana 20 punkti. Samas sai ka selgeks, et ameeriklase Jarid Famousiga tulevastes mängudes enam ei arvestata. 

Tartu Ülikooli peatreener Indrek Visnapuu hindas pronksikohtumist võrdsete heitluseks. „Terve mäng oli tasavägine ja hoidsime enamiku ajast initsiatiivi. Neljandal veerandajal said nad korra kolme-nelja punktiga ette, aga suutsime lõpus meie jaoks ohtlikud mehed visetest eemale hoida, samas saime kätte mõned olulised lauapallid ja olime kindlamad rünnakul,“ vaatas Visnapuu mängu lõpule tagasi. „Ameeriklast kasutasin täna juba vähem, sest on selge, et meie jaoks ta abi pakkuda ei suuda. Otsime juba kiiremas korras temale asendust.“

Rain Veideman kogus meeskonna parimana 20 punkti, Rain Raadik 13, Tanel Kurbas 12 ning Vallo Allingu ja Asko Paade võrdselt 10 punkti.

Tartu Ülikooli järgmine mäng on BBL Dorpat Hotel Cup raames laupäeval, 24. septembril ja siis on vastaseks igirivaal Tallinna BC Kalev/Cramo. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 18.30.

No Comments

Lisa kommentaar