Tartu Ülikool saab korvialust täiendust

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond on täienemas ameeriklasest korvialuse jõuga – testimisele võetakse Bill Amis. 24-aastase ja 205 cm pikkuse mängija näitajad Hawaii ülikooli eest mängides olid väga korralikud ja loodetavasti näitab testperiood, et mängija sobib meeskonna joonisesse hästi.

Kevadel Hawaii ülikooli lõpetanud ja sealse Warriorsi meeskonna kapten olnud Amis kuulus algviisikusse kõikides mängudes ja kogus viimasel hooajal keskmiselt mängust 15,2 punkti ja 7,8 lauapalli. Tänavuse hooaja eel treenis ta koos Poola klubi Sopot Trefi juures, ent lepinguni ei jõutud.

Huvilistel on võimalik mehe etteasteid näha juba laupäeval ja pühapäeval, kui Amis teeb Tartu Ülikooli ridades kaasa BBL Dorpat Hotel Cupil. Kohtumine Kalev/Cramoga algab laupäeval, 24. septembril kell 18.30.