Tartu Ülikool pidi tunnistama vastaste paremust

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond võõrustas täna Balti liiga mängus Kasahstani klubi Atõrau Barsõ. Tartu pidi ootamatult tunnistama vastase üleolekut 79:88.

Kohtumine kulges algusest peale kodumeeskonna jaoks raskelt, poolaeg kaotati ühega 43:44. Teisel poolajal oli initsiatiiv pigem vastase käes ja Tartu oli tagaajaja osas. Kui mängida jäi 1.13, vähendasid Tanel Soku vabavisked vahele kolmele punktile 79:82. Aga enamaks jaksu polnud.

Külalistel viskasid üleplatsimeestena võrdselt 20 punkti Nened Milosevic ja Nikolai Bažin. Mängujuht Milosevicilt veel 8 korvisöötu ja Bažinilt 8 lauapalli.

Tartu tulemuslikumad olid 16 punktiga Janar Talts ning Steven Cook. Keskmängija Carl Engström panustas 24 minutiga vaid 3 punkti ja 5 lauapalli. Tartu jätkab Balti liigas ühe võidu ja ühe kaotusega.

Pärast mängu sõnas abikommentaatori rollis olnud Paavo Russak: “Poleks mängu alguse pildi järgi uskunud, et see asi meil täna nii lõpeb. Ärasõitvat rongi meie mehed enam kätte ei saanud… Barsõ oli ühtlane, tark ja meeskondlik võistkond. Ning seda ohjas klassiga mängujuht (Nenad Milosevic).”

No Comments

Comments are closed.