Tartu Ülikool kohtub täna võõrsil Raplaga

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond sõidab täna Raplasse, et Olybet Eesti-Läti Korvpalliliigas pista rinda AVIS Utilitas Rapla võistkonnaga. Mängule antakse Rapla Sadolin spordihoones avavile kell 19:00 ja kohtumisest teeb ülekande ka Delfi Sport.

Nädal tagasi alistasid tartlased liiga punase laterna Jekabpils/SMScredit.lv 93:74, kuid vähemalt paariks kuuks kaotati jalavigastuse tõttu korvialune jõud Rain Raadik. Noore kooseisuga Tartu Ülikool asub liigatabelis 6. kohal ning kaheksa mänguga on kogutud viis võitu ja kolm kaotust. Ülikoolimeeskonna liidrid on kaks leedukat – Arnas Velicka (21,4 punkti, 5,1 lauapalli, 5 resultatiivset söötu) ja Julius Kazakauskas (17 punkti, 10,9 lauapalli, 5,6 korvisöötu ja 1,5 vaheltlõiget). Eesti koondislane Kregor Hermet on visanud keskmiselt 13 punkti ja võtnud 4,8 lauapalli.

Rapla liidriks on tagamängija Rain Veideman, kes on keskmiselt visanud 17,2 punkti, hankinud 4,9 lauapalli, jaganud 3,8 söötu ja teinud 1,8 vaheltlõiget. Ameeriklase Hunter Mickelsoni keskmised näitajad on olnud 15,4 silma, 7 lauapalli, 1,4 blokki ja 1,1 vaheltlõiget.

Kes täna 19:00 algavat mängu Raplas ei saa vaadata, siis mängu kannab üle ka Delfi.tv.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud