Tartu Ülikool II võitis esiliigas Võru KK

Neljapäeval, 3. novembril võõrustas Eesti esiliigas palliv Tartu Ülikooli duubelmeeskond Võru KK meeskonda. Kodumeeskond kallutas mängu enda kasuks kolmandal veerandajal ja võitis lõpuks 90:69. Taavi Leok viskas üleplatsimehena 21 punkti.

Mäng algas väga tasavägiselt. Võrulased tabasid hästi kaugviskeid ja tegutsesid hästi lauas. Pärast viigilis avaveerandaega hakkas teisel neljandikul vahe sisse tulema ja poolajaks oli seis 48:39 tartlastele. Kolmanda veerandaja keskel kärises vahe 20 punktiliseks ja nii jäi see mängulõpuni. Mäng lõppes seisuga 90:69 Tartu Ülikool II kasuks.

Tartlaste resultatiivseim olid Taavi Leok 21 punktiga. Kristjan Evart ja Artur Saariste lisasid võrdselt 17, Brett Nõmm 12 ja Kristen Meister 11 punkti.

Võru KK resultatiivseimad olid Merlis Niklus ja Tanel Zupsman 12 punktiga, Kristo Eisenberg viskas 11 ja Risto Rebane 10 punkti.

Esiliiga põhiturniiril sai sellega läbi esimene ring ja Tartu Ülikool II hoiab B alagrupis kolme võidu ja kahe kaotusega kolmandat kohta. Esikoht on võrdsete võitudearvuga Rapla KK II ning Räpina Kotkaste käes.

Mängud jätkuvad neljapäeval, 10. novembril kui kell 19.15 võõrustatakse Elion/Corle meeskonda.

0 kommentaari

Lisa kommentaar