Tartu Ülikooli korvpallimeeskond alustas teekonda Leetu

Täna alustas Tartu Ülikooli korvpallimeeskond teekonda Leetu, et homme võidelda Balti korvpalliliiga pronksmedali eest. Mäng Šiauliai vastu algab 18:30 ning sellest teeb ka ülekande Delfi.TV.

Balti liiga pronksiseeria avamängus tunnistas Tartu Ülikooli korvpallimeeskond koduväljakul leedukate 88:86 paremust. Tartu alustas küll kohtumist hästi, kuid poolajale mindi vastaste 6-punktilisest eduseisust. Teine poolaeg kulges võrdsete võitluses, kuid viimastel minutitel suutis Šiauliai kindlamat mängu näidata ning neile tasuks napp võit.

“Selle “miinus kahe” pealt annab kõike teha! Täitsa mängitav sats, ega nad väga meid millegagi ei üllatanud. Pigem peame ise veel rohkem valmis olema füüsiliseks võitluseks. Füüsiliselt on nad meist veidi üle,” sõnas Priit Vene pärast mängu Eesti Rahvusringhäälingule.

Tartu poolelt ei sõitnud kaasa meeskonna kapten Tanel Sokk, kes hetkel on sunnitud antibiootikume võtma.