Tartu Ülikool alistas Tallinna Kalev/TLÜ

Tartu Ülikool alistas Alexela korvpalli meistriliigas oma koduväljakul Tallinna Kalev/TLÜ 90:80 (38:40).

Kalev võitis seejuures avaveerandi 15:11, asus poolajavileks juhtima 40:38 ja oli ka kolmanda perioodi järel ees (61:58). Otsustava neljandiku alguses tegi aga Tartu vahespurdi ja pääses juba kümne punktiga (83:73) ette ning Kalev enam mängu päästa ei suutnudki.

Tartu parim oli kuus kaugviset (9-st) tabanud Vytenis Cizauskas 30 punkti ja 7 resultatiivse sööduga. Kaksikduubli teinud Carl Engström lisas 14 silma ja 13 lauapalli. Kahekohalise punktiskoori kogusid ka Märt Rosenthal (11), Janar Talts ja Tanel Sokk (mõlemad 10).

Jätkuvalt peatreenerita oleva Kalev/TLÜ resultatiivsemad olid Bambale Osby ja mängiv treener Reimo Tamm võrdselt 13 punktiga. Bamba Fall viskas 11 silma ja võttis 10 lauapalli.

Tänu võidule tõusid tartlased neljandale kohal, Kalev/TLÜ (4-5) on vahetult nende järel viiendal real.