Tartu Ülikool alistas kolmandas mängus Rapla ning mängib finaalis

Alexela Korvpalli Meistriliiga kolmandas poolfinaalis alistas Tartu Ülikooli korvpallimeeskond AVIS UTILITAS Rapla 75:64 ning võitis kogu seeria 3:0.

I veerand lõppes Tartu napi 15:13 paremusega, kuid poolaja pausile mindi 28:28 viigiseisult. Kolmanda veerandajal suutis Tartu viie punktiga ette minna ning ka viimast veerandaega juhiti turvaliselt. Minut enne mängu lõppu suutis Rapla vahe veel 64:69 peale vähendada, kuid sellest ei piisanud ja Tartu võttis 11-punktilise võidu.

Tartu parim oli Steven Cook 16 punkti ja 12 lauapalliga. 14 silma ja 12 lauapalli sai kirja Janar Talts ning Vytenis Cizauskas tõi 13 punkti ja andis 9 korvisöötu. Rapla poolelt viskas 14 punkti Dominique Hawkins, kelle nimele jäi veel ka 9 lauapalli ja 11 resultatiivset söötu. Domagoj Bubalo ja Nolan Cressler tõid kumbki 12 silma.

Finaalis kohtub Tartu Ülikooli korvpallimeeskond BC Kalev/Cramoga. 15.05 (Saku Suurhall) ja 17.05 (Kalevi Spordihall) finaalmängudele saab kaasa minna elama oos fännidega. Rohkem infot leiad SIIT! Tartu kodumängude piletid on müügil Piletilevis.